НОВИНИ ДНЯ: "Цього не уникнути": міністр відповів, коли можуть запровадити ПДВ для ФОПів  Прогноз погоди на 5 грудня: похолодання та нічний мороз  Молдова приховує план реінтеграції Придністров’я: що це означає для регіону  Половина європейців вважають Трампа ворогом Європи  Холодний Місяць 5 грудня: гороскоп для всіх знаків зодіаку для останньої Суперповні у році  Зима на паузі? Що буде з погодою в Україні 5 грудня і де можливі пориви вітру  Починається біла смуга: 3 китайські знаки зодіаку, які будуть найщасливішими у грудні 2025 рокувсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
11.06.2025 295

Мир в Україні на паузі: Рютте пояснив, чого не вистачає для переговорів

Завершення війни Росії проти України потребує не імітації переговорів, а реального діалогу з Кремлем.

effa2cc4870d8ced46a1338825ac8a6c_11.06.25_1

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте заявив, що для припинення війни Росії проти України необхідно змусити Москву сісти за реальні переговори — і це не може бути імітація у стилі Володимира Мединського, який, за словами Рютте, двічі розповідав у Стамбулі “історії з 12 століття”. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це генсек Альясну заявив на дискусії “Будуючи краще НАТО” у Chatham House.

“Нам потрібна Росія, яка налаштована серйозно, хоче вести переговори та припинити війну”, — наголосив Рютте.

Він відзначив, що все починається з підтримки сильної України на полі бою. У цьому контексті Рютте згадав про нещодавню українську спецоперацію “Павутина”, яка, за оцінками Заходу, завдала серйозної шкоди російській авіації вглибині території РФ.

“Не забуваймо, що зробили українці дуже новаторським чином. Російські можливості завдавати ударів зменшилися. Ми не знаємо точно, якою мірою. Але, звичайно, це мало значний вплив”, — зазначив він.

За словами Рютте, повернутися до змістовного діалогу з Москвою здатен також Дональд Трамп — у разі, якщо зможе вивести відносини із Кремлем з глухого кута.

Також Марк Рютте заявив, що НАТО може оминути тему членства України у рішеннях саміту.

Оценка материала:

5.00 / 2
Мир в Україні на паузі: Рютте пояснив, чого не вистачає для переговорів 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
11.06.2025 295
Еще материалы раздела «Ранкова кава»