НОВИНИ ДНЯ: На ці знаки Зодіаку чекає неймовірний сюрприз від Всесвіту найближчим часом  ЗСУ атакували російський бойовий криголам: деталі від Генштабу  Як отримати кешбек на пальне: покрокова інструкція  "Є певні труднощі": Арахамія анонсував нові формати роботи Ради  Небезпечний розворот: ISW застеріг про зміну тактики російських атак по Україні  Доходи від нафтового експорту РФ підскочили до чотирирічного максимуму, - Bloomberg  В Україні у середу від 2° морозу до 16° тепла, без опадіввсі новини дня
Політика
Росія
11.06.2025 643

У Росії можуть конфіскувати майно критиків режиму, які виїхали за кордон

Уряд Росії підтримав законопроєкт, яким передбачається конфіскація тих громадян, які виїхали за кордон і критикують режим Володимира Путіна.

_moskva_povestka_gettyimages_1251435925__2__8b210665dd89b67f7e6c50a7fef9338b_650x410_11.06.25

Про це пише РБК-Україна з посиланням на The Moscow Times. Про це повідомляють Контракти.UA.

 

Підставою для конфіскації майна можуть стати:

  • дискредитація Збройних сил РФ;
  • поширення матеріалів, визнаних екстремістськими;
  • зловживання свободою засобів масової інформації;
  • порушення, пов'язані з діяльністю іноземних агентів;
  • демонстрація або пропаганда нацистської символіки;
  • розпалювання ворожнечі за різними ознаками;
  • заклики до посягання на територіальну цілісність Росії;
  • прирівнювання СРСР до нацистської Німеччини.

Ініціатор законопроєкту, депутат від "Единой России" Айрат Фаррахов розповів, що перелік підстав для конфіскації в майбутньому може бути розширено. Насамперед конфісковувати хочуть фінансові активи, банківські рахунки та об'єкти нерухомості. Арешт майна можуть зняти тільки після виплати штрафів.

Очікується, що документ ухвалять остаточно до завершення весняної сесії 3 серпня.

Репресії проти опозиції

Нагадаємо, у Росії вже давно утискають тих, хто виступає проти режиму російського диктатора Володимира Путіна.

Також Москва продовжує репресії та на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема, переслідувань зазнають кримські татари.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Росії можуть конфіскувати майно критиків режиму, які виїхали за кордон 5.00 5 2
Політика / Росія
11.06.2025 643
Еще материалы раздела «Росія»