НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку витягнуть "золотий квиток" від Всесвіту і будуть на висоті  Втрати армії РФ на фронті настільки великі, що Путін в паніці йде на відчайдушний крок: у ISW попередили  Зустріч з Лукашенком можлива? У МЗС зробили заяву про контакти з Мінськом  Сенатори США вимагають від Трампа пояснень через паузу в санкціях проти Росії  Хто оплачує ремонт техніки в орендованій квартирі: як має бути за законом  Земля навпаки: світ на Титані шокує парадоксами, де річки течуть газом, а гори створені з води  НАТО готує щит від Росії: які технології захищатимуть східний флангвсі новини дня
Політика
Україна
12.06.2025 519

Операція "Павутина": СБУ застосовували дрони власної спеціальної розробки

Для проведення спецоперації "Павутина" українські спецслужби застосували безпілотники, розроблені інженерами СБУ.

_2_facebook_com_ssu_mariupol_359e1aa145b989f8b54af513eebb137e_650x410_12.06.25

Про це пише РБК-Україна з посиланням на джерела в СБУ. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Вказані дрони - унікальна розробка Служби безпеки України із застосуванням сучасних технологій, яка дозволила дистанційно, в режимі реального часу, керувати ними за тисячі кілометрів від державного кордону України, обходити наявну у ворога протидію та ефективно здійснювати ураження стратегічної авіації", - зазначило джерело в СБУ.

Дрони створені з урахуванням особливостей цілей ураження і призначені для роботи у глибокому тилу супротивника.

Операції СБУ

Нагадаємо, що 3 червня на Кримському мосту була СБУ провела чергову унікальну операцію і втретє вдарила по Кримському мосту за час повномасштабної війни.

Як повідомлялося, операція тривала кілька місяців. Спочатку агенти СБУ замінували опори Кримського мосту, після чого 3 червня о 04:44 ранку, було активовано перший вибуховий пристрій.

Також ми писали, що в неділю, 1 червня, СБУ провела спецоперацію зі знищення російських стратегічних бомбардувальників. Зокрема, було атаковано чотири військові бази: "Оленяча", "Іванове", "Дягилеве" і "Біла".

Пізніше голова СБУ Василь Малюк повідомив, що внаслідок цих ударів було уражено понад 40 літаків стратегічної авіації РФ. Потім українська сторона оголосила про ураження 34% стратегічних носіїв крилатих ракет РФ. У грошовому еквіваленті втрати склали близько 7 млрд доларів.

Ба більше, після цієї операції в ніч на 6 червня послідувала "відповідь" Росії. Однак цього разу Росія змогла задіяти для атаки на Україну всього 7 бортів стратегічної авіації.

Оценка материала:

5.00 / 2
Операція "Павутина": СБУ застосовували дрони власної спеціальної розробки 5.00 5 2
Політика / Україна
12.06.2025 519
Еще материалы раздела «Україна»