НОВИНИ ДНЯ: Як знайти вірних і надійних друзів у дорослому віці: поради для тих, хто не хоче бути самотнім  Білецький: Повернення 200 тисяч військових з СЗЧ змінило б ситуацію на фронті на 180 градусів  Що готує Росія на фронті: в ISW розкрили задум окупантів  Трамп заінтригував заявою щодо України: очікує розвитку подій  Погода на 6 лютого: де в Україні замість морозу очікується плюсова температура та опади  Зеленський розкрив оновлені цифри втрат України у війні з РФ  Європа дає Україні 90 мільярдів євро: чи вистачить цих грошей для перемогивсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
16.06.2025 356

Зеленський вибрав кандидата на посаду генпрокурора

Президент Володимир Зеленський подав до парламенту подання про призначення Руслана Кравченка на посаду генерального прокурора.

Про це заявив голова Верховної Ради Руслан Стефанчук, повідомляють Контракти.

"Відповідно до пункту 11 частини першої статті 106 та частини третьої статті 131-1 Конституції України до Верховної Ради надійшло подання президента України Володимира Зеленського про надання згоди на призначення Кравченка Руслана Андрійовича на посаду генерального прокурора. Верховна Рада розгляне це подання на одному із найближчих пленарних засідань", – написав Стефанчук у Facebook.

17 червня його кандидатуру розглянуть на засіданні фракції Слуга народу.

Руслан Кравченко був керівником Київської обласної державної адміністрації з квітня 2023 року до грудня 2024 року. З 31 грудня 2024 року очолює Державну податкову службу.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський вибрав кандидата на посаду генпрокурора 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
16.06.2025 356
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»