НОВИНИ ДНЯ: Погода в Україні змінюється: в які області 26 березня прийде дощ і де прогріє до +18  На ці знаки Зодіаку чекає неймовірний сюрприз від Всесвіту найближчим часом  ЗСУ атакували російський бойовий криголам: деталі від Генштабу  Як отримати кешбек на пальне: покрокова інструкція  "Є певні труднощі": Арахамія анонсував нові формати роботи Ради  Небезпечний розворот: ISW застеріг про зміну тактики російських атак по Україні  Доходи від нафтового експорту РФ підскочили до чотирирічного максимуму, - Bloombergвсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
04.07.2025 407

Зеленський назвав ключові теми розмови з Трампом

Президент Володимир Зеленський назвав розмову з президентом США Дональдом Трампом «важливою й корисною», ключовими темами якої стали ситуація на фронті, повітряні удари Росії, постачання систем ППО та майбутня мирна угода.

Про це повідомляють Контракти.

«Дуже важлива й корисна розмова з Президентом США Дональдом Трампом. Привітав Президента Трампа й увесь американський народ із Днем незалежності. Ми в Україні вдячні за всю надану підтримку, яка дає нам змогу берегти життя людей і нашу незалежність. Ми зробили дуже багато разом з Америкою та підтримуємо всі зусилля, щоб зупинити вбивства й відновити нормальний сталий, гідний мир. Потрібна достойна угода для миру, і Україна підтримує американські пропозиції», - розповів Зеленський.

За його словами, під час розмови сторони обговорили російські повітряні удари та ширше – ситуацію на фронті.

«Президент Трамп дуже добре поінформований, дякую за цю увагу до України. Обговорили можливості щодо ППО й домовились, що будемо працювати над збільшенням захисту неба. Домовилися про відповідну зустріч наших команд», - сказав Президент.

Окрему увагу президенти приділили спільному виробництву зброї.

«Говорили також детально про спроможності оборонної промисловості, про можливості спільного виробництва. Готові до прямих проєктів з Америкою і вважаємо, що це надзвичайно потрібно для безпеки, особливо що стосується дронів і відповідних технологій», - зауважив Зеленський.

Також, за його словами, сторони обговорили взаємні закупівлі та інвестиції. «Обмінялися думками щодо дипломатичної ситуації та спільної роботи з Америкою та іншими партнерами», - підсумував Президент.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський назвав ключові теми розмови з Трампом 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
04.07.2025 407
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»