НОВИНИ ДНЯ: Зустріч з Лукашенком можлива? У МЗС зробили заяву про контакти з Мінськом  Сенатори США вимагають від Трампа пояснень через паузу в санкціях проти Росії  Хто оплачує ремонт техніки в орендованій квартирі: як має бути за законом  Земля навпаки: світ на Титані шокує парадоксами, де річки течуть газом, а гори створені з води  НАТО готує щит від Росії: які технології захищатимуть східний фланг  Після 13 серпня життя може набрати нових обертів: три знаки китайського гороскопу, яким важливо не проґавити цей період  Чому не можна прати одяг за 90°C або 40°C: лікар розкрив правильну температуру прання для більшості речейвсі новини дня
Політика
Світ
05.07.2025 646

Трамп зізнався, що під час спілкування з Путіним не досяг жодного прогресу

Американський президент додав, що це була досить довга розмова, але безрезультатна.

Президент США Дональд Трамп підтвердив, що обговорив з російським диктатором Володимиром Путіним питання війни РФ проти України, зауваживши, що при цьому не досяг жодного прогресу. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це Дональд Трамп сказав журналістам на авіабазі Ендрюс перед вильотом до штату Айова, пише Укрінформ.

«Ми мали телефонну розмову. Це була досить довга розмова. Ми говорили про багато речей, зокрема про Іран, а також, як ви знаєте, про війну (Росії – ред.) з Україною. І я цим не задоволений»,- відповів він на прохання прокоментувати спілкування з Путіним.

На запитання журналістів, чи було досягнуто прогресу у спілкуванні, президент США зауважив: «Ні, сьогодні з ним взагалі я не досяг жодного прогресу».

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія нібито не вимагає капітуляції України, але чекає на визнання «реалій», що склалися на фронті.

Оценка материала:

5.00 / 2
Трамп зізнався, що під час спілкування з Путіним не досяг жодного прогресу 5.00 5 2
Політика / Світ
05.07.2025 646
Еще материалы раздела «Світ»