НОВИНИ ДНЯ: Для п’яти знаків Зодіаку ось-ось закінчиться "чорна смуга": хто ці щасливчики  "П'ята колона": у Держдумі накинулись на росіян, невдоволених паливною кризою  Зеленський замінив Сирського, але не розв’язав головної інтриги: що буде з Федоровим — Independent  У космосі знайшли блакитну планету, схожу на Землю: що приховує її колір  "+13 за 48 годин": "Мадяр" повідомив про ураження нових кораблів флоту Кремля  Горіховий Спас 2026 року: коли святкують, що святять у церкві та які традиції приносять добробут  Мадяр розповів, з чого складається стратегія звільнення Кримувсі новини дня
Політика
Росія
05.07.2025 1158

Авіаколапс в Росії: дрони паралізували аеропорти, пасажирів годинами тримають у літаках — фото, відео

Дрони паралізували аеропорти Росії: скасовано понад 100 рейсів у Москві, Петербурзі та інших містах.

У Росії спостерігається авіаколапс: дрони паралізували аеропорти, пасажирів годинами тримають у літаках. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це пишуть росЗМІ.

Так, через загрозу атак БпЛА в Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі, Калінінграді та Нижньому Новгороді скасовано або затримано понад 100 авіарейсів.

У Шереметьєво затримали понад 170 рейсів, ще 50 — скасовано.

У Пулкові ситуація подібна: через обмеження повітряного простору рейси масово не відбуваються.

Пасажирів годинами не випускають із літаків після посадки, у терміналах — тиснява, пасажири змушені сидіти просто на підлозі.

Нагадаємо, днями безпілотники атакували Московську та Ростовську області РФ.

Оценка материала:

5.00 / 4
Авіаколапс в Росії: дрони паралізували аеропорти, пасажирів годинами тримають у літаках — фото, відео 5.00 5 4
Політика / Росія
05.07.2025 1158
Еще материалы раздела «Росія»