НОВИНИ ДНЯ: В Україні зросли ціни: що найбільше здорожчало у листопаді  Лубінець розкрив деталі перевірок в ТЦК  "Критичний момент для України": європейські лідери провели розмову з Трампом  "Віткофф і Кушнер, здається, на боці РФ": сенатор США закликав Трампа змінити посланців  Які електромобілі найменш надійні: експерти назвали 4 моделі, які варто уникати  У НАТО немає плану на випадок виходу США, - Politico  У 2026 році легальний гральний ринок впаде на третину, а бюджет недоотримає 5,6 млрд гривень, - експертивсі новини дня
Політика
Світ
07.07.2025 396

"Не в захваті". Трамп заявив, що говорив з Путіним про нові санкції проти РФ

Російський диктатор Володимир Путін не в захваті від американських санкцій проти російської економіки, але раніше РФ вдавалось з ними справлятись.

_tramp_gettyimages_2216576207_7cdac43a165ddb61d2b120a461969e8b_650x410-07.07.25

Про це пише РБК-Україна з посиланням на президента США Дональда Трампа під час спілкування з журналістами на борту Air Force One. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Ми багато розмовляємо про санкції. Він не в захваті від них. Йому вдавалося давати раду санкціям, але ці санкції (майбутні – ред.) – досить жорсткі. Він розуміє, що нові санкції можуть бути запроваджені. Він професіонал", - заявив президент Сполучених Штатів.

Водночас Трамп підкреслив, що він ставиться до Російської Федерації жорсткіше, ніж до Ірану чи будь-якої іншої країни.

Сенатори вимагають від Трампа дій

Нагадаємо, що вчора, 4 липня, троє сенаторів-демократів – Джин Шахін, Елізабет Воррен та Кріс Кунс – оголосили про початок розслідування дій адміністрації Трампа. Президента звинуватили у тому, що протягом понад п’яти місяців він не запроваджував нових санкцій проти Росії через її війну проти України.

Тим часом в Сенаті США вже лежить законопроект, який передбачає нові обмеження щодо Росії. Зокрема, передбачається введення 500% тарифів для будь-якої держави, що продовжить купувати російську нафту та інші товари. Він має величезну підтримку сенаторів - 84 голоси зі 100.

Керівник Центру громадської аналітики "Вежа" Валерій Клочок зазначив, що президент США ймовірно по-справжньому почне тиснути на Путіна не раніше початку осені. Не варто очікувати якихось швидких рішень щодо тиску на Росію від цієї адміністрації Сполучених Штатів.

Оценка материала:

5.00 / 3
"Не в захваті". Трамп заявив, що говорив з Путіним про нові санкції проти РФ 5.00 5 3
Політика / Світ
07.07.2025 396
Еще материалы раздела «Світ»