НОВИНИ ДНЯ: ЗСУ повністю знищили залізничний міст через Північнокримський канал  Чотири стратегічні удари по Росії: як Україна посилила тиск на Путіна  Ягода дорожчає, а зелень "падає". Як змінились ціни на овочі та фрукти в Україні  Один знак отримає шанс почати новий етап, інший — зіткнеться з подіями, які змусять змінити плани: рунічний прогноз на тиждень 22–28 червня 2026 року  Жовте листя на огірках: що робити, щоб врятувати врожай  Україну накриє спека: де буде до + 32° і дощі з грозами  Свято та звичаї 22 червня: що сьогодні зробити, щоб родина була щасливоювсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
08.07.2025 470

Трамп прокоментував наміри Маска створити нову політичну силу у США

Президент США Дональд Трамп розкритикував ініціативу Ілона Маска щодо створення нової політичної сили.

7284d96bffbbd1307e967176fe4e1b8b_08.07.25

У США може з’явитися нова політична сила, яка здатна змінити розклад сил на політичній арені. Її створення ініціює мільярдер Ілон Маск — однак президент США Дональд Трамп вже публічно розкритикував цю ідею. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Свою думку глава Білого дому висловив під час спілкування з журналістами.

«Я вважаю це смішним. Він може бавитися цим, але я справді думаю, що це безглуздя», — заявив Трамп, коментуючи інформацію про політичні амбіції засновника компаній Tesla та SpaceX.

Президент США переконаний, що навіть така амбітна ідея, як створення третьої партії, не матиме серйозного впливу на американську політику.

Раніше повідомлялося, що мільярдер Ілон Маск запустив у соцмережі X опитування щодо ідеї створення нової політичної партії в країні.

Ми раніше інформували, що в адміністрації Трампа вважають, що Маску не варто втручатися в політику.

Оценка материала:

5.00 / 2
Трамп прокоментував наміри Маска створити нову політичну силу у США 5.00 5 2
Кабінет директора / Ранкова кава
08.07.2025 470
Еще материалы раздела «Ранкова кава»