НОВИНИ ДНЯ: Путін потрапив у "цугцванг" у війні проти України – WP  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 31 травня  Дощі та грози не відступають: якою буде погода в Україні в останній день весни  У людей, які народилися у ці місяці, особлива місія в житті  У Кремлі розуміють, що економіка на межі: дипломат про погрози РФ  Що буде з цінами на "борщовий набір" улітку: прогнози експертів  Зодіакальний гороскоп на червень 2026 року для всіх 12 знаківвсі новини дня
Політика
Світ
09.07.2025 791

Ліндсі Грем: Сенат скоро розгляне законопроєкт про жорсткі санкції проти Росії

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що верхня палата Конгресу незабаром розгляне законопроєкт щодо запровадження жорстких санкцій проти путінського режиму.

Як написав політик на своїй сторінці у мережі X, "президент Трамп правий щодо ігор, у які грає Путін - час змінювати цю гру". Про це повідомляють Контракти.UA.

За словами Грема, документ, за який голосуватиме Сенат, передбачає санкції не лише проти Росії, але й проти тих країн, які, купуючи енергопродукти з РФ, фінансують "путінську військову машину". Йдеться про Китай та Індію.

Сенатор стверджує, що закон "надасть президенту Трампу максимальні важелі впливу".

Оценка материала:

5.00 / 3
Ліндсі Грем: Сенат скоро розгляне законопроєкт про жорсткі санкції проти Росії 5.00 5 3
Політика / Світ
09.07.2025 791
Еще материалы раздела «Світ»