НОВИНИ ДНЯ: Ці китайські знаки Зодіаку ось-ось зірвуть куш і озолотяться: хто вони  Мирна угода не зупинить РФ: у Фінляндії сказали, куди Москва перекине війська  На які компроміси Україна може піти на переговорах з Росією: результати опитування  Китай прагне лідерства на ринку золота, придбавши бразильські родовища  Комуналка в Україні дорожчає: за що платять українці 2025 року і що найбільше б’є по гаманцю  В Україні кардинально зміниться погода: прогноз на 15 грудня  Зеленський прокоментував можливі вибори в Україні: що сказаввсі новини дня
Бізнес
Страхування
18.07.2025 947

НБУ закрив одну з найстаріших страхових компаній

Національний банк 17 липня відкликав ліцензію у страхової компанії "Кредо" через непрозору структуру власності.

Про це повідомляють Контракти з посиланням на пресслужбу НБУ.

У Кредо майже два десятки співвласників з частками від 0,7% до 10%. Такий спосіб використовують фінустанови, щоб уникнути погодження регулятора, пояснювали в НБУ.

Рішення ухвалено на основі закону України "Про страхування" та набуло чинності 17 липня 2025 року – в день його оприлюднення.

Компанія втратила можливість укладати нові страхові договори або продовжувати чинні.

НБУ призначив тимчасову адміністрацію, яка повинна буде розрахуватися за зобов'язаннями СК "Кредо". Попереднє керівництво компанії на чолі з гендиректором Віктором Кривцуном відсторонили від обов'язків.

Компанії заборонили проводити будь-які видаткові операції, крім тих, що необхідні для роботи тимчасового адміністратора. Також заборонено операції з майном компанії.

Оценка материала:

5.00 / 4
НБУ закрив одну з найстаріших страхових компаній 5.00 5 4
Бізнес / Страхування
18.07.2025 947
Еще материалы раздела «Страхування»