НОВИНИ ДНЯ: У цих знаків Зодіаку з’являться нові можливості найближчим часом  У Путіна заговорили про "сигнали" від США і зробили нову заяву щодо України: деталі  Чи буде в Україні банкнота 5000 гривень: що кажуть в НБУ про топ-номінали  Де на Місяці ховається вода: нове відкриття здивувало науковців  Як і скільки заяв подавати абітурієнтам, щоб не "пролетіти" зі вступом: пояснення МОН  Свята у серпні 2026 року: повний перелік важливих дат в Україні та світі, чи будуть додаткові вихідні  Тепло, але води в річках може стати більше: де в Україні чекати грози 15 липнявсі новини дня
20.07.2025 407

Українці задекларували 35 мільярдів іноземних доходів

За 2024 рік українці задекларували 35,1 млрд грн іноземних доходів, що на 17,8 млрд грн більше порівняно з попереднім роком.

Про це повідомляють Контракти з посиланням на пресслужбу Державної податкової служби.

У повідомленні йдеться, що сума нарахованого ПДФО (податок на доходи фізичних осіб) з цих доходів становить 3,8 млрд грн, військового збору - 535,8 млн грн.

За словами в.о. голови ДПС Лесі Карнаух, кількість довідок про підтвердження статусу податкового резидента України щорічно зростає.

У 2024 році Податкова видала понад 21 тис довідок, а за перші шість місяців цього року – вже 12,5 тис.

"Україна працює за угодами про уникнення подвійного оподаткування. Якщо податки з доходу вже сплачені за кордоном, їх можна зарахувати в Україні. На часі також удосконалення механізмів уникнення подвійного оподаткування у зв’язку із новими нормами про множинне громадянство", - йдеться в повідомленні.

Оценка материала:

5.00 / 1
Українці задекларували 35 мільярдів іноземних доходів 5.00 5 1
Колонки / Колонки / Блоги
20.07.2025 407
Еще колонки: Колонки / Блоги