НОВИНИ ДНЯ: І лінолеум, і ламінат – вже "минуле століття та колгосп": що краще обрати у 2026 році  Фінансовий гороскоп на тиждень: на кого зі знаків зодіаку чекає прибуток 17–23 серпня  Що придумати замість дверей у кімнату: 4 оригінальні та недорогі рішення  Гороскоп на 17 серпня: Дівам – компліменти, Левам – цікаве завдання  Одна склянка у злив — і про засмічення труб можна забути надовго: метод, перевірений часом  Спека не відступає: де в Україні 17 серпня буде +34, а де накриють грози  ЗСУ уразили завод з виробництва твердого ракетного палива під Ростовомвсі новини дня
31.07.2025 695

Сім торговельних мереж ухилились від сплати 668,5 мільйонів податків внаслідок дроблення бізнесу

Сім торговельних мереж ухилились від сплати 668,5 мільйонів податків внаслідок дроблення бізнесу.

6069e72c9a1a160b73702268e28671cd_31.07.25_1

В Україні сім торговельних мереж ухилились від сплати податків внаслідок дроблення бізнесу. Бюджет втратив через це 668,5 млн гривень ПДВ. Пише epravda.com.ua. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомила в. о. голови Державної податкої служби Леся Карнаух у Facebook.

Йдеться про 6 мереж з продажу побутової техніки та електроніки, а також одну – з реалізації жіночого одягу та взуття.

Свою діяльність юридичної особи штучно розподілили між десятками ФОП, які працюють за спрощеною системою оподаткування, зазначила Карнаух.

За її словами, усього виявлено 491 такий ФОП. Їхній загальний дохід понад 4 млрд гривень. ФОП пов’язані між собою: користуються одними й тими ж IP-адресами, мають спільні місця реєстрації, працюють у тих самих торгових точках, користуються однією торговою маркою та навіть мають спільних працівників.

"Наразі інформація про виявлені факти правопорушень вже передана до Бюро економічної безпеки України", – наголосила в. о. голови ДПС.

Нагадаємо:

В Україні 8 882 компанії наразі перебувають у Клубі білого бізнесу. Вони повинні демонструвати відкритість, сумлінно сплачувати податки, подавати звітність та не мати зв’язків із Росією.

Оценка материала:

5.00 / 2
Сім торговельних мереж ухилились від сплати 668,5 мільйонів податків внаслідок дроблення бізнесу 5.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
31.07.2025 695
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»