НОВИНИ ДНЯ: ФОПи, посилки та "податок на OLX". Мінфін оприлюднив великий "податковий законопроєкт"  Складено фінансовий гороскоп на тиждень з 23 по 29 березня 2026 року  "Божевільні": Орбан накинувся на колег з ЄС після саміту і знову заступився за РФ  Вчені виявили один із найбільших коралів світу віком понад 2000 роки: який вигляд він має  Весняний наступ РФ захлинається: експерт розповів, де ворог зазнав шалених втрат  США скасовують санкції проти Білорусі та готують візит Лукашенка до Вашингтона: подробиці  Як мир в Україні за 24 години? Трамп заявив, що міг би розібратися з Іраном за 2 секундивсі новини дня
Політика
Світ
02.08.2025 396

Путін дорікнув Трампу "надмірними очікуваннями" від Росії

Російський диктатор Володимир Путін непрямо відповів на критику президента США Дональда Трампа і звинуватив того в "надлишкових очікуваннях".

_putin_kolazh_rbk_______1__68c9e2d9848482b825210dfa49b5e3fa_650x410_02.08.25

Як передає РБК-Україна, заяву голови Кремля наводить російська служба BBC. Про це повідомляють Контракти.UA.

Під час зустрічі із самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком очільник Кремля напряму не згадував Дональда Трампа, але побічно відреагував на його заяву про розчарування.

"Що стосується якихось розчарувань з боку кого б то не було, то всі розчарування - вони виникають від надмірних очікувань, як відомо, загальне правило", - заявив Путін.

Він продовжив, що ґрунтовні розмови потрібно вести "не на публіці, а в тиші переговорного процесу".

Заяви Трампа

Нагадаємо, після останньої телефонної розмови з російським диктатором Володимиром Путіним президент США Дональд Трамп неодноразово заявляв про своє розчарування, наголошуючи, що очільник Кремля не виявляє готовності завершити війну проти України.

Трамп також кілька разів повторював, що Україна для Путіна "як зіниця ока".

Зі свого боку держсекретар США Марко Рубіо зазначав, що Трампа засмучує, коли після чергових переговорів із Путіним він бачить, що Росія знову руйнує мирні міста України своїми атаками.

На тлі своєї розчарованості Трамп пригрозив Росії 100% вторинними тарифами. Якщо президент США виконає обіцяне, то такі заходи мають набути чинності після 8 серпня.

Оценка материала:

5.00 / 2
Путін дорікнув Трампу "надмірними очікуваннями" від Росії 5.00 5 2
Політика / Світ
02.08.2025 396
Еще материалы раздела «Світ»