НОВИНИ ДНЯ: Прогріє до +18, але ще не літо: яка погода буде 12 березня і коли в Україні знову похолоднішає  До кінця березня багато що проясниться: що зміниться у житті кожного знаку зодіаку  Трамп недооцінив Іран? NYT назвало головну помилку США на Близькому Сході  Зеленський пророкує Путіну долю Гітлера та трагічний кінець для росіян  "Ненависть до України": Зеленський зробив заяву про кампанію Орбана та угорців  Наказ Трампа виконується: Гегсет відзвітував про ліквідацію мінних загороджувальних суден Ірану  "Можемо повірити їм на слово": у Трампа пояснили, чому не карають РФ за злив даних Іранувсі новини дня
Кабінет директора
Ранкова кава
03.08.2025 453

Індія не забороняла нафтопереробним заводам купувати нафту РФ, - Bloomberg

Влада Індії не давала вказівку нафтопереробним заводам припинити купівлю російської нафти. Рішення щодо припинення імпорту з Росії ще не ухвалене.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Bloomberg. Про це повідомляють Контракти.UA.

За словами джерел, Індія не забороняла купувати російську нафту, оскільки чиновники намагаються задовольнити енергетичні потреби та підтримувати зв'язки з РФ, не викликаючи гніву президента США Дональда Трампа.

Співрозмовники видання зазначили, що рішення щодо припинення імпорту з Росії ще не ухвалене. Тому і державні, і приватні НПЗ мають право купувати нафту з різних джерел.

Як додає Bloomberg, закупівля сирої нафти залишається комерційним рішенням, яке компанії можуть ухвалювати самостійно.

Скорочення або припинення закупівель російської нафти змусить Індію знову постачати нафту з країн Перської затоки, що коштує дорожче. А Нью-Делі не хоче збільшувати свої витрати на імпорт.

Оценка материала:

5.00 / 1
Індія не забороняла нафтопереробним заводам купувати нафту РФ, - Bloomberg 5.00 5 1
Кабінет директора / Ранкова кава
03.08.2025 453
Еще материалы раздела «Ранкова кава»