НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 22 липня: Скорпіонам - прояснення, Овнам - несподівана новина  Не мийте дзеркала засобом для скла: ось як ця помилка повільно їх руйнує  Кому холодно — зачекайте: Діденко назвала дату, коли Україну знову накриє шалена спека  Скільки коштує вийти з буса і приміщення ТЦК: Лубінець назвав шокувальні суми  У Баку відбулася таємна зустріч щодо війни в Україні: деталі від глави Азербайджану  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 22 липня  Спека замість прохолоди? Що буде з погодою в Україні 22 липня і коли все змінитьсявсі новини дня
Політика
Світ
11.08.2025 449

Головним питанням зустрічі Трампа і Путіна будуть не території – експерт

США уже мають чітку позицію щодо фактичного кордону між Росією та Україною після припинення бойових дій.

ffde4937e5b92a924c67078572b65258_11.08.25

На переговорах президента США Дональда Трампа і президента РФ Володимира Путіна, які відбудуться 15 серпня на Алясці, головним питанням будуть не території України, які залишаться під окупацією. Насправді господар Кремля домовлятиметься про зняття санкцій з Росії. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Таку думку висловив доктор історичних наук, політолог Вадим Денисенко в ефірі телеканалу “Еспресо”.

«На Алясці Трамп й Путін мають обговорити те, як і в якому форматі мають зніматись санкції з РФ. Власне від того, який формат буде обрано, або не буде, залежатиме результативність цих переговорів», - вважає він.

Щодо територій, які залишаться під окупацією Росії, на думку політолога, США уже мають досить чітку позицію - кордон сьогодні являє собою лінію фронту.

«Власне по лінії боєзіткнення і буде проходити майбутній кордон з тим, що окуповані території де-факто будуть визнані російськими, однак, де-юре їх ніхто визнавати не буде. В цьому питанні США будуть йти за аналогією країн Балтії, коли вони були частиною СРСР. Ці країни у 1945 році були повторно включені до складу СРСР, але США та Європа не визнали, що ці країни де-юре є частиною СРСР", - пояснив Денисенко.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп оголосив, що його зустріч з президентом РФ Володимиром Путіним щодо завершення війни в Україні має відбутися 15 серпня на Алясці.

Трамп також заявив, що потенційна мирна угода між Україною та Росією передбачатиме «обмін територіями».

Президент України Володимир Зеленський відреагував на повідомлення про можливі територіальні поступки України в обмін на припинення вогню.

Оценка материала:

5.00 / 2
Головним питанням зустрічі Трампа і Путіна будуть не території – експерт 5.00 5 2
Політика / Світ
11.08.2025 449
Еще материалы раздела «Світ»