НОВИНИ ДНЯ: Коли садити картоплю у квітні 2026: сприятливі та несприятливі дні за місячним календарем  У четвер в Україні подекуди дощі, вдень до +18°  Мобілізація, терміни служби, окремі підходи для піхоти: для українців готують зміни  Гучний скандал у ЄС: чи міг Сіярто передавати Росії секретні дані про Україну  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 26 березня  Погода в Україні змінюється: в які області 26 березня прийде дощ і де прогріє до +18  На ці знаки Зодіаку чекає неймовірний сюрприз від Всесвіту найближчим часомвсі новини дня
Політика
Україна
13.08.2025 772

СБУ вдруге за тиждень вдарила по терміналу зберігання "Шахедів" у Татарстані

Дрони Служби безпеки України сьогодні, 12 серпня, атакували термінал зберігання дронів-камікадзе "Шахед" у Татарстані.

_pozhezhniki_pozhezha_rosiya___t_me_mchs_official__1f6f754d5cf7e5c62062072154bdd181_650x410_13.08.25

Про це пише РБК-Україна з посиланням на СБУ в Telegram. Про це повідомляють Контракти.UA.

Як зазначили в СБУ, для атаки використовувалися далекобійні дрони Центру спецоперацій "А". У логістичному хабі, який потрапив під удар, росіяни зберігають готові до використання "Шахеди", а також іноземні комплектуючі для них.

Такий склад розташований у населеному пункті Кзил-Юл на відстані 1300 кілометрів від України.

У СБУ наголосили, що відео, які зняли місцеві жителі, підтверджують успішну ураження хаба. У його приміщеннях зафіксовано осередки займання.

Така атака має зменшити можливості ворога для "шахедного" терору України.

"Операції на підприємствах, що забезпечують озброєнням російську військову машину, триватимуть і надалі", - запевнили в Службі безпеки.

Перший удар

Нагадаємо, 9 серпня в Службі безпеки України повідомили, що їхні дрони вразили склад із "Шахедами" в Татарстані.

Після атаки на складі спалахнула пожежа - один із дронів влучив просто в ціль.

У СБУ зазначали, що такий термінал - це законна військова ціль для України.

Оценка материала:

5.00 / 2
СБУ вдруге за тиждень вдарила по терміналу зберігання "Шахедів" у Татарстані 5.00 5 2
Політика / Україна
13.08.2025 772
Еще материалы раздела «Україна»