НОВИНИ ДНЯ: Більше не паперовий. Військовий квиток у "Резерв+" зробили основним  Скринінг здоров’я 40+: як безкоштовно перевірити серце, цукор у крові та психіку  Експерт розкрив, що насправді стоїть за гучними словами Трампа про "мир в Україні"  Як святкували Святвечір наші предки — що з їхніх звичаїв популярне ще й досі  Чи будуть вибори під час воєнного стану: Зеленський про те, хто це вирішить  В Україні зросли ціни: що найбільше здорожчало у листопаді  Лубінець розкрив деталі перевірок в ТЦКвсі новини дня
Політика
Росія
15.08.2025 474

Вибух на пороховому заводі у Рязанській області РФ - є загиблі, зруйновано цілий цех

Велика пожежа та загиблі: у Рязанській області РФ вибухнув пороховий завод.

_politsiya_foto_roszmi_0e012bcac155508faa4fd139fd09f740_650x410_15.08.25

У селищі Лісне Шилівського району Рязанській області РФ сьогодні вдень, 15 серпня, стався потужний вибух на пороховому заводі. В результаті сталась велика пожежа, відомо про кількох загиблих.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на Telegram Baza та Telegram Mash. Про це повідомляють Контракти.UA.

Зазначається, що близько 11:00 було чутно гучний вибух, а над територією підприємства піднявся стовп диму. Попередньо, причини пожежі та вибуху не пов'язані з атакою дронів.

"Сьогодні на одному з підприємств Шилівського району сталася НП: спалах в одному з виробничих цехів. Постраждалих направлено до районної лікарні. Усі оперативні служби працюють на місці події", - зазначили у МНС РФ.

На даний момент відомо про 5 загиблих та 20 постраждалих, але кількість жертв може зрости – під уламками конструкцій залишаються ще щонайменше 20 осіб, будівля цеху повністю зруйнована. Із заводу евакуйовано понад 100 осіб.

Цікаво, що у 2021 році вибух на цьому заводі забрав життя 17 осіб. Тоді вибухнув цех із виробництва пороху приватного виробника вибухівки "Розряд".

Вибухи на російських оборонних підприємствах

З початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну на російських заводах періодично стаються надзвичайні події – пожежі та вибухи, які часто пов'язані з порушенням техніки безпеки, або ударами дронів.

Так, у ніч на 12 серпня жителі російського Ставрополя поскаржились на атаку невідомих дронів. У місті лунали вибухи. Місцеві заявляли про атаку дронів на заводи "Монокристал" і "Нептун".

Також на початку серпня вибухи лунали на підприємствах в Липецьку та Рязані. Крім того, вибухи було чути в Таганрозі й Воронезькій області.

Оценка материала:

5.00 / 2
Вибух на пороховому заводі у Рязанській області РФ - є загиблі, зруйновано цілий цех 5.00 5 2
Політика / Росія
15.08.2025 474
Еще материалы раздела «Росія»