Політика
Росія
Оточення Путіна не підтримує війну, але боїться про це заявити, - WP
Більшість людей з оточення російського диктатора Володимира Путіна не підтримують вторгнення РФ в Україну, але бояться йому про це заявити.
Про це пише РБК-Україна з посиланням на Washington Post. Про це повідомляють Контракти.UA.
За даними видання, втома від війни у Москві наростає з всіх сторін. За словами неназваного російського чиновника, більшість керівників у Кремлі виступають проти війни, але бояться сказати про це Путіну.
"Всі бояться Путіна. Люди не хочуть говорити про компроміси, бо їм усім треба показати, що вони є патріотами", - сказав він.
Інша людина, тісно пов'язана з Кремлем, на умовах анонімності заявила, що саміт Путіна та президента США Дональда Трампа на Алясці – це реальний шанс покласти війні кінець, і що зустріч була задумана для того, щоб "заспокоїти російську еліту, для якої ця війна – сором, і яка хоче, щоб все стало, як раніше".
Саміт Трампа та Путіна на Алясці
Нагадаємо, що сьогодні, 15 серпня, у місті Анкоридж, що на Алясці, відбудуться переговори президента США Дональда Трампа і Володимира Путіна.
Центральною темою переговорів стане припинення вогню і завершення війни між Україною та Росією.
Зазначається, що за підсумками зустрічі на Алясці, заплановане проведення тристороннього саміту за участю президента України Володимира Зеленського та представників європейських країн.
Читайте также
<< Закрыть
Загадка восьмого континенту: вчені виявили гігантський затонулий світ на дні океану
Гороскоп на 3 червня для всіх знаків зодіаку: кому пощастить у фінансах, а хто відчує впевненість
Один знак отримає несподівану перевагу, інший — змушений буде переглянути свої очікування: рунічний прогноз на 3 червня 2026 року
Фотографии московского митинга «За честные выборы» с вертолета
Оппозиционеры выступили против несправедливых выборов
Репетиция переизбрания Путина прошла неудачно
