НОВИНИ ДНЯ: Гроші потечуть у руки цим знакам Зодіаку: хто розбагатіє  Українська балістика FP-7 вже на сертифікації, перші удари можуть бути восени, - Reuters  Обсяг іпотеки в Україні досяг 50 млрд гривень: 93% нових кредитів припадає на "єОселю"  Останній день "пекла"? До якої погоди готуватись 6 серпня й коли Україну накриють дощі  Трамп відкинув прохання Зеленського щодо ракет для Patriot, - FT  Постачання ракет для ППО скоротилося втричі, хоча у партнерів вони є, - Зеленський  Великий обман на полицях магазинів: які продукти мають право називатися "натуральними"всі новини дня
Політика
Україна
16.08.2025 453

Трамп заявив, що відкладе введення санкцій проти Росії

Президент США Дональд Трамп заявив, що відкладе введення додаткових санкцій або інших «суворих заходів» для Росії тому, що зустріч з Володимиром Путіним на Алясці пройшла «дуже добре».

Про це він сказав в інтерв'ю Fox News, передають Контракти.

На питання журналіста про те, що президент США ввів тарифи проти Китаю, Індії та ЄС, і чи розглядає він якісь заходи проти Росії, зокрема введення вторинних санкцій проти країн, які купують її нафту, оскільки він і Володимир Путін не змогли досягти угоди щодо вирішення війни РФ в Україні, Трамп відповів: «З огляду на те, що сталося сьогодні, я думаю, що мені не потрібно про це думати».

«Можливо, мені доведеться подумати про це через два-три тижні, але зараз нам не потрібно про це думати. Я думаю, що зустріч пройшла дуже добре», - додав американський президент.

Раніше цього місяця Трамп погрожував ввести суворі санкції проти Росії, щоб змусити Путіна припинити війну проти України, пише Reuters. Але Трамп відмовився від цього після того, як Путін погодився на особисту зустріч на Алясці. Трамп уже погрожував ввести санкції проти Москви і вторинні санкції проти країн, які купують російську нафту, якщо не буде зроблено жодних кроків для припинення війни в Україні. Китай і Індія є двома найбільшими покупцями російської нафти.

Оценка материала:

5.00 / 2
Трамп заявив, що відкладе введення санкцій проти Росії 5.00 5 2
Політика / Україна
16.08.2025 453
Еще материалы раздела «Україна»