НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку отримають довгоочікувану нагороду від Всесвіту: що на них чекає  Росія бреше про неймовірні успіхи на фронті: в ISW розкрили, що відбувається насправді  Пів року шпигували за дронами РФ: хакери розкрили таємну роль Білорусі в ударах по Україні  Гавкає замість нявкати: що відомо про найтаємничішу кішку пустелі  Вихід на пенсію: для кого ПФУ встановив особливі правила  МВФ найближчими днями розгляне нову кредитну угоду для України  Трамп офіційно подовжив санкції проти Росії — термінвсі новини дня
Політика
Україна
25.08.2025 477

Американський капітал не дає недоторканості: цинічна заява Лаврова про удар по заводу на Закарпатті

Лавров заявив, що присутність американських інвестицій не гарантує недоторканості, якщо підприємство “виробляє продукцію для військових цілей”.

788eadfca1353a6c3bba48063deec423_25.08.25

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров прокоментував авіаудар по закарпатському заводу Flex у Мукачеві, який горів три дні. Підприємство має американські інвестиції, що, за словами телеведучої NBC є “ляпасом для Трампа”. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Лавров у відповідь на питання журналістки заявив, що присутність іноземного капіталу не робить завод захищеним, якщо там виробляють продукцію для військових цілей.

“Дехто наївно вважає, що якщо бачить у вітрині кавомашину, вона виробляється саме там. Але наша розвідка має точні дані. Якщо на підприємстві є американські, угорські чи інші інвестиції, а там виготовляють зброю, щоб завдавати шкоди росіянам, це не робить його недоторканим”, — заявив глава МЗС РФ.

За його словами, така логіка є проявом “імперіалізму”, адже наявність закордонних інвестицій не може гарантувати захист підприємства, якщо його продукція “використовується у військових цілях”.

Нагадаємо, 21 серпня російські війська завдали ракетних ударів по Мукачеві на Закарпатті. Два "Калібри" атакували місцевий завод з іноземними інвестиціями. Йдеться про американське підприємство Flex.

Оценка материала:

5.00 / 3
Американський капітал не дає недоторканості: цинічна заява Лаврова про удар по заводу на Закарпатті 5.00 5 3
Політика / Україна
25.08.2025 477
Еще материалы раздела «Україна»