НОВИНИ ДНЯ: Кремль зазіхає не лише на Донбас: вимоги РФ виходять за межі питання територій - ISW  Зеленський домовився з Трампом про постачання ракет для Patriot: подробиці  Від Ocean Plaza до заводів: Україна пришвидшує продаж санкційного майна росіян  Федоров оголосив про посилення ЗСУ: нові домовленості зі США та допомога у 2026 році  Демографічна прірва: в Україні на одного новонародженого припадає троє померлих  Угода на $800 млрд для України: який "план процвітання" готують ЄС та США — Politico  Гороскоп на 24 січня за картами Таро: Левам - проявити жорсткість, Дівам - пасткивсі новини дня
Кабінет директора
Вечірня горілка
30.08.2025 287

Путін обдурить Трампа, якщо не погодиться на зустріч із Зеленським до понеділка, - Макрон

Якщо російський диктатор Володимир Путін до понеділка, 1 вересня, не погодиться на зустріч із президентом України Володимиром Зеленським, то обдурить президента США Дональда Трампа.

_gettyimages_1756559585_a45c439c17e98eb72fa32076c2e2bd3a_650x410-30.08.25

Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон, пише РБК-Україна з посиланням на Reuters. Про це повідомляють Контракти.UA.

Макрон заявив, що остання масована атака на Київ показала розрив між позиціями Путіна щодо припинення вогню або мирних переговорів і реальністю.

Президент Франції нагадав, що Трамп встановив термін Путіну погодитися на зустріч із Зеленським до 1 вересня.

"Якщо це не буде виконано до понеділка, вважаю, що це знову означатиме, що Путін обдурив президента Трампа. Я думаю, що це не добре. Це не добре для всіх нас, і тому це не може залишитися без відповіді", - зазначив Макрон.

Зустріч Зеленського та Путіна

Нагадаємо, після саміту у Вашингтоні президент США Дональд Трамп запропонував, щоб президент України Володимир Зеленський і російський диктатор Володимир Путін провели двосторонню зустріч. Після цього почалося обговорення місця зустрічі.

ЗМІ писали, що очільник Кремля запропонував зустрітися з Зеленським у Москві, проте український лідер відмовився.

Тим часом була інформація, що Білий дім запропонував місце для проведення зустрічі лідерів України та РФ в Угорщині. Втім, офіційного підтвердження Будапешта як місця проведення саміту поки немає.

Зеленський заявив, що зустріч із Путіним має відбутися лише на нейтральній території в Європі - наприклад, в Австрії чи Швейцарії. Також він не виключає можливості провести переговори в Туреччині.

Водночас в МЗС Росії повідомили, що Путін нібито готовий до зустрічі з українським президентом "тільки якщо всі питання, які вимагають обговорення на найвищому рівні, будуть добре опрацьовані".

Також у Росії заявили, що Україна та Росія поки не наблизилися до проведення саміту на найвищому рівні. Зустріч Зеленського та Путіна можлива лише тоді, коли сторони узгодять порядок денний.

Тим часом український президент впевнений, що росіяни роблять усе, щоб зустріч не відбулася.

А Трамп наголосив, що Росія зіткнеться із серйозними наслідками, якщо Путін не погодиться на зустріч із Зеленським.

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц також попередив про можливе посилення санкцій проти РФ, якщо зустріч між російським диктатором та президентом України Володимиром Зеленським не відбудеться найближчим часом.

Оценка материала:

5.00 / 2
Путін обдурить Трампа, якщо не погодиться на зустріч із Зеленським до понеділка, - Макрон 5.00 5 2
Кабінет директора / Вечірня горілка
30.08.2025 287
Еще материалы раздела «Вечірня горілка»