НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 26 березня: Тельцям - гроші, Левам - випробування  Нові предмети та стрільби: як закон про нацспротив змінить навчання школярів та студентів  Гороскоп на 26 березня для всіх знаків зодіаку: фінансові справи складуться на вашу користь  Коли садити картоплю у квітні 2026: сприятливі та несприятливі дні за місячним календарем  У четвер в Україні подекуди дощі, вдень до +18°  Мобілізація, терміни служби, окремі підходи для піхоти: для українців готують зміни  Гучний скандал у ЄС: чи міг Сіярто передавати Росії секретні дані про Українувсі новини дня
Політика
Україна
01.09.2025 425

Зеленський про дедлайн для Путіна: він буде "викручуватися", це його спорт №1

Світ закликає до припинення війни в Україні, однак Росія продовжує затягувати конфлікт і відкидає будь-які реальні переговори.

_zelenskiy__president_gov_ua_43a7a5a1986c31f148ab5ac19de0e92c_650x410_01.09.25

Про це пише РБК-Україна із посиланням на заяву українського президента Володимира Зеленського. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Два тижні тому у Вашингтоні прозвучало, що саме на цей час росіяни повинні бути готовими до реальних перемовин - до зустрічі на рівні лідерів. Україна безперечно готова до цього. Але єдине, що робить Росія, - це вкладається у подальшу війну", - наголосив Зеленський.

За словами президента, наразі усі сигнали від них саме про це.

"Зараз, під час свого візиту в Китай, (російський диктатор Володимир, - ред.) Путін знову буде викручуватись. Це його спорт номер один", - підкреслив глава України.

Як пояснив президент, усі у світі заявляли, що треба припинити вогонь, наполягали, що війна має завершитись.

"Такою була позиція всіх, - Китаю, говорили про це з Прем'єр-міністром Індії. Також з іншими лідерами, які зараз там, на саміті, - Туреччина, Азербайджан, Казахстан. Майже всі інші у світі теж за припинення війни. Сьогодні є принципова заява Папи Римського, дякую за це. Єдиний, хто хоче війни, - це Росія", - зауважив він.

Зеленський підкреслив, що наразі варто тиснути на Росію й надалі

"Розраховуємо, що ніхто не буде толерувати затягування війни. Розраховуємо на сильну позицію Сполучених Штатів Америки, Європи, країн Двадцятки. Ця війна додає тільки дестабілізації світовим процесам. Росія повинна за це платити. І це буде", - підсумував він.

Зауважимо, що сьогодні Папа Римський Лев XIV закликав світ відмовитися від логіки зброї та негайно сісти за стіл переговорів щодо війни в Україні.

Варто додати, що, як і зазначив президент Зеленський, сьогодні, під час поїздки Путіна до Китаю, Кремль цинічно виправдав його відмову зустрітися із президентом України.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський про дедлайн для Путіна: він буде "викручуватися", це його спорт №1 5.00 5 2
Політика / Україна
01.09.2025 425
Еще материалы раздела «Україна»