НОВИНИ ДНЯ: Чотири знаки Зодіаку будуть найщасливішими найближчими тижнями  Болгарський "Орбан" здобуває однопартійну більшість у парламенті  Хто такий Сергій "Флеш", якого росіяни намагалися вбити "Шахедом"  "Ми застосуємо все, що у нас є": Лукашенко застеріг від нападу на Білорусь  Авто нове чи вживане: який варіант на ділі кращий для українського власника  У неділю в Україні переважно без опадів, удень до +14°  Переговори США з Іраном: що пропонують за ядерну угодувсі новини дня
02.09.2025 392

Українці у серпні придбали рекордну кількість легковиків

У серпні в Україні було зареєстровано близько 6,8 тисячі нових легкових автомобілів, що на 5% більше, ніж у липні.

Про це в повідомляють Контракти з посиланням на Асоціацію автовиробників України (Укравтопром).

«В останній місяць літа 2025 році українці придбали близько 6,8 тисячі нових легкових авто <…> Порівняно з липнем 2025 року попит на нові авто зріс на 5%», - йдеться у повідомленні.

У порівнянні з минулорічним серпнем кількість проданих легковиків скоротилася на 16%. Проте в Укравтопромі зауважують, що рік тому на ринку панував шалений попит, викликаний очікуванням введення додаткових 15% податку при купівлі авто.

Відтак, результат серпня 2025 року став рекордним за останні 11 місяців.

Першість на ринку продовжує утримувати японська марка Toyota – 999 од. Крім того, у п’ятірку лідерів продажу потрапили BYD – 860 од., Renault – 529 од., Volkswagen – 527 од. та Skoda – 407 од.

Бестселером місяця став компактний кросовер Renault Duster – 486 од.

Загалом із початку року в країні було зареєстровано 46 тисяч нових легковиків, що на 3% менше, ніж торік.

Оценка материала:

5.00 / 2
Українці у серпні придбали рекордну кількість легковиків 5.00 5 2
Бізнес / Ринки та компанії
02.09.2025 392
Еще материалы раздела « Ринки та компанії»