НОВИНИ ДНЯ: Ракети Taurus для України: чому у Німеччині затягують з рішенням  Ми всі програємо, якщо Путін переможе в Україні, - президент Чехії  Втрачені біткоїни: куди зникли мільйони BTC і як це змінює ринок  Буданов пояснив, чому майбутнє світу пройде через Україну  Йому не було рівних: який автомобіль був найшвидшим у 1980-х роках  Українці виїжджають за кордон через посилення обстрілів цивільної інфраструктури, - НБУ  Класика, якій немає рівних: названо найпопулярніший автомобіль у СШАвсі новини дня
Бізнес
Економіка
04.09.2025 252

Перевірки бізнесу в серпні скорочені більш як на третину

Державна податкова служба України у серпні зменшила кількість фактичних перевірок майже на третину порівняно з липнем завдяки запровадженню мораторію.

Про це у повідомила в.о. голови ДПС Леся Карнаух, передають Контракти.

За її словами, у липні провели трохи більше 3,6 тис. фактичних перевірок, а в серпні їх кількість зменшилася до 2,3 тис. - більш як на третину. При цьому результативність перевірок збережено.

"Змінюємо філософію проведення перевірок. Бо мораторій - це не про повну заборону, а обмеження. Активно застосовуємо ризик-орієнтований підхід", - пояснила Карнаух.

Вона підкреслила, що ДПС перевіряє лише там, де є найбільші ризики та висока ймовірність порушень. Визначено близько 80 ризиків для оцінки необхідності проведення перевірок. Перевірки також залишаються обов'язковими для суб'єктів, які займаються обігом підакцизних товарів.

Оценка материала:

5.00 / 2
Перевірки бізнесу в серпні скорочені більш як на третину 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
04.09.2025 252
Еще материалы раздела «Економіка»