НОВИНИ ДНЯ: Під Москвою вибухнув автомобіль у районі проживання військових: що відомо  Таропрогноз на 9 червня 2026 року: кому день принесе хороші новини, а кому варто дослухатися до себе  Що за "Орден Білого Орла" і чому в Польщі хочуть забрати його у Зеленського  Найкращі дні для збирання грибів у червні 2026 року: сприятливий календар тихого полювання в Україні  Чим обприскувати помідори в період цвітіння, щоб гарно зав’язувалися плоди: перевірені способи  Місячний календар на червень 2026: шо принесе Полуничний Місяць і ретроградний Меркурій  Як захистити капусту від шкідників без хіміївсі новини дня
05.09.2025 613

Вклади українців перевищили 1,3 трильйона гривень: у яких банках зберігають найбільше

В Україні на 1 серпня 2025 року працювало 60 банків, у яких фізичні особи тримали 1 трлн 306,2 млрд гривень. З початку року сума зросла на 7,4% (90,0 млрд гривень).

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на дані Національного банку України (НБУ). Про це повідомляють Контракти.UA.

За даними НБУ, найбільше грошей населення в державних ПриватБанку - 472,8 млрд гривень та Ощадбанку - 220,7 млрд гривень

На третьому приватний Універсал Банк - 91,2 млрд гривень.

Далі йдуть банк іноземної банківської групи Райффайзен Банк - 75,6 млрд гривень, приватний ПУМБ - 59,9 млрд гривень, банк іноземної банківської групи УкрСиббанк - 52,0 млрд гривень.
На початок серпня 2025 року в Україні працювало 60 банків. Облікова чисельність штатних працівників загалом становить 96,4 тисячі осіб. У ПриватБанку працюють 18,9 тисячі осіб.

Зарплати у фінансовому секторі одні з найвищих - 56 тисяч гривень у липні 2025 року при середній по Україні в 26,5 тисячі гривень.

Державних банків усього сім. Через більш швидке зростання чистих активів приватних та іноземних банків частка державних банків скоротилася на 1,2 в. п. п. у річному обчисленні до 52,2%. Їхня частка в коштах населення впала на 1,5 п. п. за рік до 62,7%.

Ставка за новими гривневими вкладами (включно з коштами на вимогу) з фізичними особами за II квартал 2025 року зросла на 0.7 п. п. до 10,5% річних.

Оценка материала:

5.00 / 4
Вклади українців перевищили 1,3 трильйона гривень: у яких банках зберігають найбільше 5.00 5 4
Бізнес / Фінанси та банки
05.09.2025 613
Еще материалы раздела «Фінанси та банки»