НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку витягнуть "золотий квиток" від Всесвіту і будуть на висоті  Втрати армії РФ на фронті настільки великі, що Путін в паніці йде на відчайдушний крок: у ISW попередили  Зустріч з Лукашенком можлива? У МЗС зробили заяву про контакти з Мінськом  Сенатори США вимагають від Трампа пояснень через паузу в санкціях проти Росії  НАТО готує щит від Росії: які технології захищатимуть східний фланг  Не лише горіхи: що треба нести до церкви на Третій Спас  Трамп знайшов "винного" у скороченні запасів зброї США: "Він віддав Україні все"всі новини дня
Політика
Світ
15.09.2025 428

Рубіо: міжнародні визнання Держави Палестина "підбадьорюють ХАМАС"

Міжнародні зусилля щодо визнання Держави Палестина ускладнюють припинення війни й підбадьорюють ХАМАС.

Про це держсекретар США Марко Рубіо заявив під час зустрічі з Прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу, пише The Guardian. Про це повідомляють Контракти.UA.

Рубіо наголосив, що США донесли цю позицію своїм союзникам, зокрема Великій Британії, Франції та Канаді. А також застеріг, якщо ХАМАС відчує підтримку з боку світової спільноти, то може відмовитися від угод, на які "мовчки погодився". Це загрожує звільненню ізраїльських заручників.

Крім того, Рубіо наголосив, що народ Гази не може жити в мирі, доки "ХАМАС не буде ліквідовано", і це залишається основною метою.

Оценка материала:

5.00 / 2
Рубіо: міжнародні визнання Держави Палестина "підбадьорюють ХАМАС" 5.00 5 2
Політика / Світ
15.09.2025 428
Еще материалы раздела «Світ»