НОВИНИ ДНЯ: У Раді пропонують заборонити ТЦК силою забирати людей — з’явився новий законопроєкт  Науковці знайшли унікальну "суперземлю": там можуть бути вода та життя  "Борщовий набір" дешевшає, а тепличні овочі залежать від курсу: що буде з цінами весною  У зниклому середньовічному селі знайшли унікальну папську печатку ХІІ століття  Кремль закручує гайки перед війною з НАТО: Інтернет "гасять" навіть для влади - ISW  Весняне рівнодення 20 березня 2026 року: що на нас чекає в цей час  Україна створює власний "Залізний купол": у Повітряних силах розкрили деталівсі новини дня
Політика
Україна
17.09.2025 603

Зеленський після доповіді розвідки: жодних дружніх планів у РФ для інших країн немає

Система в Росії перебудовується під воєнні умови. Жодних дружніх намірів у Москви щодо інших країн немає.

_zelenskiy__president_gov_ua__4__d6a1ef1803a47a845e4ddb37e240083b_650x410_17.09.25

Про це пише РБК-Україна з посиланням на вечірнє звернення президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляють Контракти.UA.

За словами глави держави, сьогодні йому доповідав керівник Служби зовнішньої розвідки України Олег Іващенко. Насамперед він розповів про ситуацію з паливним сектором Росії після українських "далекобійних санкцій".

Зеленський подякував операторам українських дронів за точну роботу, а також виробникам безпілотників і ракет. За його словами, українська промисловість набирає обертів.

Також була доповідь і про наміри російського керівництва, зокрема щодо інших країн.

"Жодних дружніх намірів у Росії немає, це м'яко кажучи. Система там перебудовується під можливість війни в будь-який момент і проти будь-якого противника. Це можна перебити тільки санкціями - сильними санкціями світу і нашою далекобійністю", - звернув увагу голова держави.

Атака дронів на Польщу

Нагадаємо, Росія минулого тижня вдарила своїми дронами по Польщі. Польські чиновники зазначили, що це була навмисна атака.

Як з'ясувалося, загалом РФ запустила по Польщі близько 19 дронів. Частину з них збила система протиповітряної оборони.

Прем'єр Польщі Дональд Туск пригрозив "адекватною реакцією" на подібні атаки в майбутньому.

Оценка материала:

5.00 / 3
Зеленський після доповіді розвідки: жодних дружніх планів у РФ для інших країн немає 5.00 5 3
Політика / Україна
17.09.2025 603
Еще материалы раздела «Україна»