НОВИНИ ДНЯ: Світова «вісь зла»: як Китай і Північна Корея вчаться на війні Росії проти України, створюючи загрози в Східній Азії  США майже на нулі: хто врятував Україну від дефіциту зброї у 2025 році - неочікувані дані  Економіка РФ входить у фазу "дорогих грошей" на тлі війни проти України - Bloomberg  Путін зміцнює свій режим: що означає новий указ «фюрера» щодо Росгвардії  Трамп заборонив Венесуелі укладати нафтові угоди з Росією: істерична реакція Кремля  Зеленський відповів, чи поїде до Москви на переговори з Путіним  Чи можливий мир до літа: Зеленський назвав ключову умову закінчення війнивсі новини дня
Бізнес
Економіка
22.09.2025 322

Україні у 2025 році потрібно ще $8,7 млрд – міністр

Україна за останні три з половиною роки отримала понад $145 млрд міжнародної фінансової допомоги, у 2025 році треба ще $8,7 млрд.

Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко під час низки двосторонніх зустрічей із міністрами фінансів та економіки країн G7 та ЄС, представниками Єврокомісії та МВФ 20 вересня у Копенгагені, повідомляють Контракти з посиланням на Економічну правду.

"З огляду на те, що війна продовжується, виклики для фінансової системи зберігаються, продовження зовнішньої підтримки вкрай важливе.

Тільки у 2025 році вже залучено понад $30,6 млрд зовнішнього фінансування, потреба на поточний рік – $39,3 млрд", – зазначив Марченко.

В повідомленні йдеться, що міністр обговорив з колегами варіанти додаткової фінансової підтримки України, зокрема, можливість реалізації нещодавно презентованої ініціативи Єврокомісії щодо Репараційного кредиту під гарантії заморожених російських активів.

Зазначається, що в рамках ініціативи G7 Extraordinary Revenue Acceleration for Ukraine (ERA) обсягом $50 млрд за рахунок прибутків із заморожених активів Росії Україна з кінця минулого року отримала від партнерів близько $23 млрд.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україні у 2025 році потрібно ще $8,7 млрд – міністр 5.00 5 2
Бізнес / Економіка
22.09.2025 322
Еще материалы раздела «Економіка»