НОВИНИ ДНЯ: Неймовірна удача на старті весни: кому зі знаків зодіаку пощастить найбільше  Остання спроба домовитись? Які території Росія готова повернути Україні в обмін на Донбас  США та Ізраїль атакують Іран: Медведєв відреагував і обізвав Трампа  Удари по Ірану: у МЗС Росії емоційно висловилися  Скільки людей Україна мобілізує щомісяця: Зеленський назвав цифру  "Я не граюся з Путіним": Зеленський сказав, де має відбутися його зустріч з президентом РФ  Синоптики розповіли, якою погодою завершиться лютий у Києвівсі новини дня
24.09.2025 310

В Росії підвищать податки для продовження війни

Міністерство фінансів Росії запропонувало підвищити ставку податку на додану вартість із 20% до 22% із 2026 року. За даними відомства, це дасть змогу профінансувати військові витрати в четвертому році війни проти України.

Про це повідомляють Контракти з посиланням на РБК-Україна.

Мінфін заявив, що підвищення податків буде "спрямоване насамперед на фінансування оборони і безпеки". Додатково запропоновано нові заходи, включно зі зростанням податків для грального бізнесу.

"Стратегічний пріоритет - це забезпечення фінансової підтримки потреб країни в галузі оборони і безпеки та соціальної підтримки сімей учасників спеціальної військової операції (так на території Росії називають війну проти України, - ред.)", - йдеться в заяві.

У міністерстві заявили, що кошти, закладені в бюджет, дадуть змогу забезпечувати армію зброєю та військовою технікою. Додаткові доходи підуть на виплату зарплат військовим, виплат їхнім сім'ям і модернізацію військових підприємств.

Таким чином, підвищення податкового навантаження в Росії безпосередньо пов'язане з продовженням війни. Основні ресурси будуть зосереджені на армії та військовій промисловості.

Володимир Путін минулого тижня дав сигнал, що готовий до зростання окремих податків заради покриття дефіциту під час війни.

Оценка материала:

5.00 / 2
В Росії підвищать податки для продовження війни 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
24.09.2025 310
Еще колонки: Колонки / Блоги