НОВИНИ ДНЯ: Як вибрати найкращі квіти для саду, які можуть самостійно насіватися  26 травня: церковне свято сьогодні, три заборони, які не можна порушувати цього дня  Більше не викидаю пластикові затискачі для хліба: ось як їх використовую на городі  Магнітні бурі вдарять із новою силою: коли самопочуття може погіршитися – прогноз  Найшвидший урожай: ці дерева готові плодоносити майже в перший же рік після посадки  Гороскоп на 26 травня для всіх знаків зодіаку: кому зірки обіцяють несподівані прибутки  Календар городника на червень 2025всі новини дня
24.09.2025 403

Україна за сім місяців імпортувала легкових авто на $3 мільярди

У січні – липні 2025 року в Україну було ввезено 224,5 тис. легкових автомобілів на 3,2 млрд дол. США.

Про це повідомляють Контракти з посиланням на пресслужбу Асоціації автовиробників України (Укравтопром).

«За даними Держстату, з січня по липень в Україну було імпортовано 224,5 тисячі легкових авто (вживаних та нових). Це на 17% більше, ніж за аналогічний період 2024 року», - йдеться в повідомленні.

Загальна митна вартість увезених за сім місяців 2025 року автомобілів становила майже $3,2 млрд, що на 22% більше минулорічного показника.

Найбільшим постачальником легковиків в Україну була Німеччина - 49 963 автомобілів. Також у п’ятірку найбільших експортерів потрапили США (39 320 од.), КНР (22 835 од.), Японія (20 257 од.) та Корея (14 491 од.).

Оценка материала:

5.00 / 2
Україна за сім місяців імпортувала легкових авто на $3 мільярди 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
24.09.2025 403
Еще колонки: Колонки / Блоги