НОВИНИ ДНЯ: Десять швидкорослих пряних трав, які ідеально підходять для літньої кулінарії і чудово доповнять сад  Івана Купала, День Святого Духа та Петра і Павла: церковний календар на червень 2026 року – оновлені дати  12 невеликих дерев, які прикрасять ваш двір і тішитимуть красою та квітами  Гороскоп на 31 травня за картами Таро: Левам - енергія, Козерогам - вирішення старої проблеми  Підживлення полуниці під час цвітіння: чим удобрювати для великого і солодкого врожаю  Кому доля подарує шанс розбагатіти: гороскоп на 31 травня для всіх знаків зодіаку  Як доглядати за алое: прості правила, щоб рослині було добре у вас на підвіконнівсі новини дня
Політика
Україна
02.10.2025 467

Окупанти в Криму ще більше посилили "бан" на продаж бензину

У тимчасово окупованому Криму посилили обмеження на продаж бензину. Тепер один водій може купити тільки до 20 літрів палива.

_krim_politsiya_ataka_droniv_22_07_23_gettyimages_1547240776_344e82c7ae76a1549668fd459b35c400_650x410_02.10.25

Про це пише РБК-Україна з посиланням на так званого "голову Криму" Сергія Аксьонова в Telegram. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Ухвалено рішення про обмеження обсягу продажу палива - не більше 20 літрів в одні руки. При цьому громадський транспорт, соціальні об'єкти, комунальні та екстрені служби забезпечуються повною мірою", - розповів Аксьонов.

Він додав, що обмеження, які були введені раніше, не дають змоги "повністю вирівняти ситуацію з наявністю необхідного обсягу автомобільного палива на АЗС Криму".

Аксьонов також визнав, що такі заходи не означають, що паливо на тимчасово окупованому півострові "з'явиться цього тижня".

"Той обсяг пального, який зайшов у п'ятницю (26 вересня - ред.), у суботу та неділю до обіду практично все в повному обсязі було розкуплено", - уточнив він.

Проблеми з бензином у Криму

Варто зауважити, що значні проблеми з пальним на території Криму виникли через успішні атаки України на російські нафтопереробні заводи.

Цього тижня "влада" тимчасово окупованого півострова запровадила обмеження - максимум 30 літрів в одні руки.

На цьому тлі біля АЗС у Криму вишикувалися величезні черги. У мережі публікували відповідні відео.

Оценка материала:

5.00 / 2
Окупанти в Криму ще більше посилили "бан" на продаж бензину 5.00 5 2
Політика / Україна
02.10.2025 467
Еще материалы раздела «Україна»