НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку зовсім скоро купатимуться в грошах  Путін знову вразив цинізмом: що диктатор заявив про війну в Україні  Мінус паливо для танків: удар по Ярославському НПЗ підірвав логістику окупантів  Трамп у розпачі: Іран не хоче завершувати війну  Гороскоп на 28 березня для всіх знаків зодіаку: від нових знайомств до важливих рішень  Навіщо досвідчені городники розсипають насіння кропу по всьому городу: яка його користь  Не пропустіть: місячний посівний календар на квітень 2026 року, найсприятливіші дні для закладення великого урожаювсі новини дня
04.10.2025 385

Уряд змінює принципи роботи з прифронтовими регіонами: Свириденко пояснила механізм

Прифронтові території залишаються одним із ключових напрямів роботи уряду. Кабмін ухвалив новий механізм роботи з цими регіонами.

_sviridenko_foto__vitalii___nosach_rbk_ukrai__na_9565_e0c3468a2e6576a8845cbd8593503eb9_650x410_04.10.25

Про це заявила прем'єр-міністр України Юлія Свириденко, пише РБК-Україна з посиланням на її Telegram-канал. Про це повідомляють Контракти.UA.

За її словами, діяльність у цьому напрямку має бути системною, адже до прифронтових належать дев’ять областей.

"Активізуємо роботу Координаційного центру з питань управління регіонами, на території яких ведуться або велися бойові дії та є тимчасово окупованими Росією", - зазначила Свириденко.

На засіданні уряду ухвалили механізм, який передбачає визначення заступників у кожному міністерстві та центральному органі виконавчої влади, відповідальних за політику щодо прифронтових територій. Це рішення стосується всіх міністерств, а також Держспецзв’язку, Державної інспекції ядерного регулювання, НКРЕКП і Фонду державного майна.

"Життя на прифронтових територіях триває, і люди живуть та працюють там в особливих умовах. Маємо це враховувати в усій державній політиці", - підкреслила прем’єр-міністр.

Свириденко додала, що уряд спільно працює над підтримкою людей у прифронтових регіонах і розробкою нових можливостей для них.

Прифронтові регіони

Нагадаємо, наразі організація евакуації з небезпечних територій залишається одним із ключових завдань. З початку літа цього року із зон бойових дій виїхали майже 100 тисяч людей, серед них понад 11 тисяч дітей і понад 3 тисячі маломобільних осіб.

Наразі в Україні розгортається мережа місць тимчасового проживання для переселенців. Крім того, впроваджуються цифрові інструменти, що мають пришвидшити процес інтеграції людей у нових громадах.

Раніше прем'єр-міністр України Юлія Свириденко заявила, що уряд може переглянути перелік прифронтових територій для надання додаткових пільг населенню.

Оценка материала:

5.00 / 2
Уряд змінює принципи роботи з прифронтовими регіонами: Свириденко пояснила механізм 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
04.10.2025 385
Еще колонки: Колонки / Блоги