НОВИНИ ДНЯ: Коли їхати на риболовлю у червні 2026: найбільш вдалі дні для великого улову  "Бункера в нього немає": три сценарії, чому Лукашенко різко дав "задню" щодо України  НБУ фіксував девальвацію: чому курс долара різко зріс в червні та чи є паніка на ринку  Івана Купала більше не в липні: чому змінилася дата й коли свято у 2026 році  Україна тримає позиції: в Пентагоні побачили поліпшення ситуації на фронті  Ціни на пальне впадуть? Чому бензин та дизель дешевшають повільніше, ніж світова нафта  Придушує бур’яни та зберігає вологу: чому скошена трава — це ідеальна мульча та як її використовувативсі новини дня
Політика
Україна
05.10.2025 421

На Львівщині під час атаки РФ загинула сім'я

У ніч на 5 жовтня Росія завдала наймасованішого комбінованого удару по Львівщині з початку повномасштабної війни. Загинула родина.

_odesa_gettyimages_1209548498_8990efe2c601165a0dbe556dab8c40ac_650x410_05.10.25

Як пише РБК-Україна, про це розповіли у прокуратурі Львівської області. Про це повідомляють Контракти.UA.

Внаслідок ворожого влучання у селі Лапаївка зруйновано житловий будинок, під завалами загинула родина з чотирьох осіб, серед них - 15-річна дівчинка. Ще одного члена сім’ї та двох мешканок сусідніх будинків з травмами різного ступеня тяжкості госпіталізували, трьом потерпілим допомогу надали на місці.

Також у Львові та області зафіксовано влучання по промислових і енергетичних об’єктах. На місцях працюють прокурори, слідчі, вибухотехніки та експерти, які фіксують наслідки ударів.

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 438 КК України - порушення законів та звичаїв війни, що призвело до загибелі людей.

Масована атака на Україну

У ніч на 5 жовтня Росія здійснила масштабну комбіновану атаку по Україні, застосувавши дрони, крилаті ракети та "Кинджали". Найбільше постраждали Львів і область - близько 04:30 по місту вдарили дрони, а згодом ракети, запущені з акваторії Чорного моря.

Вранці Львів атакували аеробалістичними ракетами, а удари по інших регіонах спричинили масштабні перебої з електропостачанням.

За словами президента Володимира Зеленського, окупанти випустили понад 50 ракет і близько 500 ударних дронів, серед яких були крилаті ракети, "Шахеди" та "Кинджали".

Оценка материала:

5.00 / 2
На Львівщині під час атаки РФ загинула сім'я 5.00 5 2
Політика / Україна
05.10.2025 421
Еще материалы раздела «Україна»