Кабінет директора
Вечірня горілка
"Українське життя для них – мішень": Зеленський прокоментував удар окупантів по пологовому в Сумах
Росіяни навіть не намагаються приховати, що українське життя для них — це мішень, зазначив президент.
Українське життя для російських окупантів — мішень. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.
Так президент України Володимир Зеленський прокоментував удар ворога по пологовому в Сумах під час пресконференції з прем’єр-міністром Нідерландів Діком Схоофом 6 жовтня.
Зеленський підкреслив, що це один з багатьох ударів, які Росія завдає щоденно по українських містах та селах.
«Росіяни навіть не намагаються приховати, що українське життя для них — це мішень», — сказав він.
Зеленський повідомив, що під час удару безпілотника по будівлі пологового будинку, люди, на щастя, були в укритті. Це персонал 35 жінок та 11 діточок. Цього разу обійшлося без постраждалих.
«І це один з багатьох ударів, які Росія завдає щоденно по наших містах, по наших селах. Росіяни навіть не намагаються приховати, що все українське життя для них — це мішень. І дрони ці їхні, авіабомби, ракети, вони запускають хоч і за наказом», — наголосив президент.
Нагадаємо, раніше 6 жовтня російська армія прицільно атакувала дроном 3-й пологовий будинок у Сумах. На момент удару в медзакладі перебувало 166 людей (зокрема 11 дітей, 35 пацієнток та 120 працівників). Всім вдалося спуститися до укриття.
Читайте также
<< Закрыть
Дві ранкові звички, які буквально виснажують підшлункову: майже напевно ви маєте хоча б одну з них
Рунічний гороскоп на 12 листопада 2025 року: Дівам — конструктивні рішення, Водоліям — новий погляд
Гороскоп на 12–13 листопада для всіх знаків зодіаку: день, коли потрібно довіряти інтуїції та інстинктам
Оценка материала:
"Українське життя для них – мішень": Зеленський прокоментував удар окупантів по пологовому в Сумах06.10.2025
