Політика
Україна
"Його треба вгамувати": Зеленський сказав, хто має вплинути на Путіна
На думку глави держави Зеленського, саме очільник Сполучених Штатів Трамп може і має змусити терориста Путіна зупинитися.
Президент України Володимир Зеленський звернувся до США після масованої атаки РФ по енергетиці України. Лідер вважає, що саме Штати мають вплинути на кремлівського диктатора Володимира Путіна. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.
Про це сказав український лідер Володимир Зеленський на брифінгу.
«Америка повинна вгамувати Путіна», — сказав Зеленський.
Президент переконаний, що партнери мають не опускати рук — слід продовжувати підтримку Україну.
«А українці, я вважаю, все правильно роблять», — завершив лідер.
Раніше Зеленський сказав, як Україна має відреагувати на масовану атаку по енергетиці. Так, наше завдання після ударів полягає в тому, щоб відповідати ворогові.
«Наше завдання — передусім захищати себе. І те, що ми сьогодні бачили, що вони зробили — накопичували (розуміли, що робитимуть), чекали на дощ і туман, розуміючи чітко, що й дощі заважають комусь ширше використовувати авіацію. Тобто вони знають, що вони роблять, і ми знаємо, що ми робимо», — зазначив глава держави.






