НОВИНИ ДНЯ: Орбан погрожує перекрити Україні газ: в МЗС натякнули на наслідки  Чи знеціняться вклади українців? В НБУ пояснили, що буде з відсотками по депозитах та ОВДП  В Україні стрімко здешевшав популярний овоч: скільки тепер коштує кілограм  Фінансовий гороскоп на квітень 2026 року  В Україні молодь готуватимуть до спротиву: чи будуть після курсу везти на ВЛК  Місячний посівний календар на квітень 2026  Україна отримає кошти на ремонт доріг: які напрямки у пріоритетівсі новини дня
Політика
Світ
11.10.2025 374

Зеленський про можливість влаштувати блекаут у Москві: ми знаємо, що нам робити

Україна після терористичних обстрілів енергетики з боку Росії має дати відповідь. Вже є розуміння, що потрібно зробити далі.

_zelenskiy_foto_vitaliy_nosach_rbk_ukrayina_1035_fefad2f73533c54ea9e7a037de7f0838_650x410_11.10.25

Про це пише РБК-Україна з посиланням на брифінг президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляють Контракти.UA.

Журналісти запитали у голови держави, чи влаштує Україна блекаут у Москві.

"Наше завдання після ударів - відповідати ворогу. Наше завдання, перш за все, - захищати себе", - відповів Зеленський.

Він наголосив, що ворог накопичував засоби ураження і чекав дощу та туману, оскільки така погода заважає протиповітряній обороні, зокрема авіації.

"Вони знають, що вони роблять. А ми знаємо, що нам робити", - додав президент.

Блекаут у Москві

Нагадаємо, 27 вересня президент України Володимир Зеленський наголошував, що росіяни на тлі погроз влаштувати блекаут у Києві "повинні знати, що буде блекаут у Москві".

При цьому в ніч на 10 жовтня окупанти вдарили по енергетичних об'єктах Києва.

За словами начальника Київської міської військової адміністрації Тимура Ткаченка, через атаку понад 5800 будинків залишилися без світла. При цьому ще понад 7000 будинків залишилися без води.

Зі свого боку мер Києва Віталій Кличко звернув увагу киян на прогнози про те, що схожий обстріл може повторитися найближчими днями.

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський про можливість влаштувати блекаут у Москві: ми знаємо, що нам робити 5.00 5 2
Політика / Світ
11.10.2025 374
Еще материалы раздела «Світ»