НОВИНИ ДНЯ: Ці знаки Зодіаку будуть гребтимуть гроші лопатою в найближчі дні  Бездіяльність Трампа заохочує Путіна: експерт пояснив, чому Кремль не боїться тиску США  Цифровізація фронту: Федоров оголосив про запуск системи Mission Control для дронів  Зеленський готовий укласти угоду, - Трамп  Фон дер Ляєн: «Пакет процвітання» для України майже завершено — що передбачає документ  США отримають Гренландію? Про яку угоду каже Трамп і яка роль Рютте в цьому  Гороскоп на 23 січня за картами Таро: Левам - спогади, Терезам - конфліктивсі новини дня
Політика
Світ
13.10.2025 603

“Проти будь-якої отрути є протиотрута”: Лукашенко про ракети Tomahawk для України

За його словами, розмови про можливе постачання — лише “риторика” президента США Дональда Трампа.

04dc534b80401eccec0a56333dc597ef_13.10.25

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Україна навряд чи отримає американські крилаті ракети Tomahawk, а розмови про це назвав “риторикою”. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

У коментарі російським пропагандистським ЗМІ Лукашенко зазначив, що “не слід драматизувати” ситуацію.

“Я вже говорив, що у нашого друга, Дональда, особлива тактика. Він десь там жорсткіше діє, а потім відпускає і відходить. Тому не треба в лоб це сприймати, що завтра воно і полетить”, — сказав він.

Білоруський диктатор також висловив упевненість, що США “розуміють наслідки” потенційного постачання таких ракет Україні:

“Світ різноманітний, і проти будь-якої отрути є протиотрута. Президент США це розуміє, і я думаю, що до цього не дійде”, — додав Лукашенко.

Нагадаємо, раніше Пєсков прокоментував інформацію, що Україна хоче отримати від Сполучених Штатів ракети “Томагавк”, заявивши, що це “викликає у Москви занепокоєння”.

Оценка материала:

5.00 / 3
“Проти будь-якої отрути є протиотрута”: Лукашенко про ракети Tomahawk для України 5.00 5 3
Політика / Світ
13.10.2025 603
Еще материалы раздела «Світ»