НОВИНИ ДНЯ: Літо 2026 стане переламним: Зеленський про вибір, який має зробити Путін  Один знак отримає прорив, інший — змушений буде зупинитися: рунічний прогноз на тиждень 4–10 травня  "Ви програєте": Келлог звернувся з сильним посланням до Москви  Які рослини люблять попіл, а які ні: як правильно і коли підживлювати культури цим добривом  Таропрогноз на тиждень 4–10 травня 2026 року: хто отримає шанс, а кому доведеться переглянути рішення  Коли сіяти кавуни та як їх вирощувати, щоб отримати солодкий урожай  Таропрогноз на тиждень від 4 до 10 травня 2026 року — нові імпульси, коли інтуїція веде, а серце вирішуєвсі новини дня
14.10.2025 337

РФ намагається переконати світ, що вона ведмідь. Це становить найбільшу загрозу, - Вітакер

Росія намагається переконати світ, що вона ведмідь, і це становить найбільшу загрозу від її безрозсудних та некомпетентних дій.

Про це заявив посол США при НАТО Метью Вітакер, пише РБК-Україна з посиланням на LRT. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Росія щодня намагається переконати світ у тому, що вона ведмідь. Але, як чудово сказав Марк Рютте (генеральний секретар НАТО - ред.), ведмедям не потрібно переконувати, що вони ведмеді. Вони просто ведмеді", - сказав Вітакер.

За його словами, союзники занадто високо оцінюють Росію, хоча її реальна сила значно нижча.

Посол США підкреслив, що росіяни готові жертвувати десятками, сотнями й навіть мільйонами своїх громадян на полі бою, не отримуючи при цьому жодної стратегічної вигоди.

"Ми готуємося не тому, що Росія - це величезна економіка з потужною армією. Адже вона навіть не може зайняти 20% території України за майже чотири роки. Росія небезпечна тим, що вона необережна, некомпетентна, і ми просто маємо очікувати, що вона зробить щось дурне", - пояснив Вітакер.

Нагадаємо, раніше посол США при НАТО Метью Вітакер заявляв, що російська загроза для країн Заходу "трохи перебільшена". Москва так і не змогла досягти великого успіху у війні проти України.

Він зазначив, що в міру того, як російська економіка продовжить слабшати, продовження такої війни буде дедалі складнішим для Росії.

Оценка материала:

5.00 / 2
РФ намагається переконати світ, що вона ведмідь. Це становить найбільшу загрозу, - Вітакер 5.00 5 2
Колонки / Колонки / Блоги
14.10.2025 337
Еще колонки: Колонки / Блоги