НОВИНИ ДНЯ: Чи наблизилася Україна до завершення війни: Сибіга оцінив перспективи  Гороскоп на 4 лютого: Дівам - приховані можливості, Скорпіонам - удача  Не вмикайте цей режим прання: машинка "з’їдає" більше електроенергії, ніж ви думаєте  Антициклон відступає: де чекати на сніг, а де — на потепління  Експерт назвав зброю, яка може змінити перебіг війни  У США вимагають передати "Томагавки" для України: як зброя може зруйнувати плани Путіна  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 4 лютоговсі новини дня
Політика
Росія
29.10.2025 307

Путін і Шойгу хочуть залучити добровольців для захисту небезпечних об'єктів у РФ

Російський диктатор Володимир Путін підтримав ідею створення регіональних добровільних загонів для захисту особливо небезпечних та критично важливих об'єктів на теріторії РФ.

_shoygu_22_07_2023_gettyimages_1258929630_60439bd11f621384f9bbb80332646a74_650x410_29.10.25

Про це заявив секретар Ради безпеки РФ Сергій Шойгу, пише РБК-Україна з посиланням на Радіо Свобода. Про це повідомляють Контракти.UA.

 

За словами Шойгу, із такою ініціативою виступило керівництво Нижньогородської області. Вона належить до регіонів, які в останні місяці зазнають частих нальотів українських безпілотників.

Водночас секретар Ради безпеки не повідомив подробиць про склад та механізм формування передбачуваних загонів.

Оновлено о 15.00

Як повідомляють російські ЗМІ, Держдума ухвалила закон про залучення резервістів до захисту критично важливих об'єктів.

Наразі підрозділи, які укомплектовані резервістами, можуть бути залучені до служби лише у період мобілізації чи у воєнний час.

У новому законі зазначено, що наразі резервістів зможуть спрямовувати на спеціальні збори для забезпечення безпеки критично важливих об'єктів та інших об'єктів життєзабезпечення.

Удари України по РФ

Як відомо, у відповідь на російську агресію Україна почала завдавати ударів по території Росії. Основними цілями стали військові об’єкти, склади боєприпасів, нафтобази та інша інфраструктура, яка забезпечує війну проти України.

Такі операції проводяться для ослаблення можливостей ворога та зниження його здатності атакувати українські міста.

Українські безпілотники дедалі частіше вражають цілі в глибокому тилу Росії, включно з об’єктами в енергетичному секторі.

За словами президента України Володимира Зеленського, реакція України на дії Росії є пропорційною та справедливою.

Він наголосив, що Україна неодноразово пропонувала припинення вогню та прагне миру, але відповідає силою, коли її заклики ігнорують.

Нагадаємо, у жовтні в РФ заявили про нічну атаку на об'єкт енергетики у Нижньогородській області. Супутникові знімки зафіксували пожежу на одному з ключових енерговузлів регіона.

Оценка материала:

5.00 / 2
Путін і Шойгу хочуть залучити добровольців для захисту небезпечних об'єктів у РФ 5.00 5 2
Політика / Росія
29.10.2025 307
Еще материалы раздела «Росія»