Політика
Росія
Путін доручив відомствам готуватися до можливих ядерних випробувань: у ЄС зробили заяву
ЄС попереджає про можливість нової гонки ядерних озброєнь.
Диктатор-президент Росії Володимир Путін доручив кільком міністерствам, спецслужбам і цивільним відомствам готуватися до можливих випробувань ядерної зброї. У Європі цим занепокоєні. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.
Про це заявив речник ЄС, повідомляє Sky News.
Європейський Союз закликав Російську Федерацію припинити ядерні погрози та попередив про ризики нової гонки озброєнь.
“ЄС закликає Росію утриматися від ядерних погроз, а всіх учасників — уникати дій, які можуть спровокувати нову гонку озброєнь”, — заявив речник Євросоюзу.
Нагадаємо, 5 листопада Володимир Путін наказав чиновникам розробити плани щодо можливого ядерного випробування, яке може стати першим від 1991 року.
Перед цим російський міністр оборони Андрій Бєлоусов на нараді Радбезу РФ запропонував “фюреру” розпочати підготовку до ядерних випробувань на архіпелазі Нова Земля. Мовляв, ці випробування будуть відповіддю на дії Сполучених Штатів Америки.
Зауважимо, США провели випробувальний запуск Minuteman III — міжконтинентальної балістичної ракети — з бази Ванденберг у Каліфорнії. Тест мав підтвердити ефективність і постійну готовність ALCS — резервної системи командування і контролю ядерних сил.
Оценка материала:
Путін доручив відомствам готуватися до можливих ядерних випробувань: у ЄС зробили заяву07.11.2025



На Чистых прудах проходит акция российской оппозиции
Кандидаты в президенты и знаменитости исполнили свой гражданский долг
Фотографии московского митинга «За честные выборы» с вертолета
