НОВИНИ ДНЯ: Кому за китайським гороскопом квітень принесе підтримку, гроші та успіх: хто ці щасливці  В Україні спростили процедуру списання знищеного військового майна: що змінилося  У Сатурна «перекошене» магнітне поле: вчені вказали на головного винуватця  Вихід США з НАТО: як наміри Трампа зруйнують Америку — Портников  Магнітні бурі посилюються: коли будуть найнебезпечніші дні та як позначаться на самопочутті — прогноз  Китайський гороскоп на квітень-2026: Тиграм - кохання, Зміям - аналіз  Не поспішайте садити картоплю: ось найкращі дні для того, щоб отримати дійсно великий урожайвсі новини дня
Політика
Росія
08.11.2025 392

У Кремлі відповіли, чи дійсно Лавров "потрапив у немилість" Путіна

У Кремлі відреагували на чутки про те, що Путін посварився з одним із найвищих чиновників Кремля — Лавровим.

Інформацію ЗМІ про те, що очільник російського МЗС Сергій Лавров “потрапив у немилість” до диктатора РФ Володимира Путіна — це начебто брехня. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це заявив речник “фюрера” Дмитро Пєсков.

Під час традиційного щоденного брифінгу Пєсков спростував чутки про сварку між Путіним і Лавровим. За його словами, такі припущення медіа “не відповідають дійсності” та “не мають нічого правдивого”.

Представник Кремля наголосив, що 75-річний Лавров продовжуватиме виконувати свої обов'язки. До слова, у кріслі очільника МЗС РФ він перебуває від 2004 року.

“Безумовно, Лавров продовжує працювати міністром закордонних справ”, — наголосив представник “фюрера”, відповідаючи на уточнювальне запитання.

Стаття The Moscow Times

У статті йдеться про те, що причиною розриву між ними стала “катастрофічна” розмова Лаврова з держсекретарем США Марко Рубіо. Вона відбулася перед тим, як Вашингтон запровадив санкції проти двох найбільших російських нафтових компаній і скасував заплановану зустріч між Путіним і Дональдом Трампом.

За даними ЗМІ, Лавров не був присутній на засіданні Ради безпеки РФ 5 листопада попри те, що є її постійним членом. Окрім того, міністр втратив статус очільника російської делегації на саміті G20, який відбудеться у Йоганнесбурзі 20–24 листопада.

Оценка материала:

5.00 / 2
У Кремлі відповіли, чи дійсно Лавров "потрапив у немилість" Путіна 5.00 5 2
Політика / Росія
08.11.2025 392
Еще материалы раздела «Росія»