НОВИНИ ДНЯ: Справи цих знаків Зодіаку різко підуть вгору в червні: кому забезпечено прорив  У РФ заговорили про кінець війни без “перемоги”: чому Путін не може вибратися з власної пастки  Епіфаній, Онуфрій чи Папа Римський? Кому з лідерів церков довіряють українці  Економічний "шторм" у РФ: Путін перед вибором — кінець війни чи крах  "Тушіть Пітєр": "Мадяр" потролив пожежу на нафтотерміналі перед форумом Путіна  У РФ позбуваються "непотрібних спеціальностей" та закликають молодь йти в армію  Не тільки Мельник. Кого ще з історичних діячів перепоховають на військовому кладовищівсі новини дня
Політика
Світ
05.12.2025 381

Путін відхилив частину мирних пропозицій США щодо України

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що відхилив частину мирних пропозицій США щодо України, а загалом в американському "мирному плані" тепер 27 пунктів, розділених на чотири пакети.

_2025_gettyimages_2248122529_d03cd5d01313c3fe12fbf072793848bc_650x410_05.12.25

Про це пише РБК-Україна з посиланням на заяву Путіна, яку цитують російські ЗМІ. Про це повідомляють Контракти.UA.

Зокрема російський диктатор заявив, що зустріч зі спецпосланцями президента США Дональда Трампа Стівом Віткоффом та Джаредом Кушнером тривала довго, тому що США запропонували пройти по кожному пункту мирних пропозицій. Мовляв, це була "корисна та потрібна зустріч".

Також Путін сказав, що відтепер у "мирному плані" аж 27 пунктів. За його заявою, американська сторона нібито "розділила 27 пунктів свого плану на чотири окремі пакети й запропонувала обговорювати їх по черзі".

Частину мирних пропозицій США при цьому Росія, за словами диктатора, відхилила. Які саме це були пропозиції, Путін не сказав.

"Росія не погодилася з якимись пунктами мирних пропозицій США щодо України, але це складна робота", - заявив він.

Зазначимо, що в цьому інтерв'ю Путін публічно розмріявся, що Росія "у будь-якому випадку" захопить Донбас, а також південні та східні області України. Диктатор цинічно заявив, що Київ, мовляв, "обрав воювати".

Нагадаємо, що Віткофф та Кушнер 2 грудня прибули до Москви, щоб обговорити з російським диктатором Володимиром Путіним доопрацьований документ. Зустріч тривала п'ять годин, після неї помічник Путіна Юрій Ушаков, заявив, що компроміс поки не знайдено, але сторони готові працювати далі.

Формулювання Ушакова були сприйняті як відмова Путіна від мирного плану США. Але речник Кремля Дмитро Пєсков наступного дня стверджував, що це нібито не так.

Оценка материала:

5.00 / 2
Путін відхилив частину мирних пропозицій США щодо України 5.00 5 2
Політика / Світ
05.12.2025 381
Еще материалы раздела «Світ»