НОВИНИ ДНЯ: Справи цих знаків Зодіаку різко підуть вгору в червні: кому забезпечено прорив  У РФ заговорили про кінець війни без “перемоги”: чому Путін не може вибратися з власної пастки  Епіфаній, Онуфрій чи Папа Римський? Кому з лідерів церков довіряють українці  Економічний "шторм" у РФ: Путін перед вибором — кінець війни чи крах  У РФ позбуваються "непотрібних спеціальностей" та закликають молодь йти в армію  Не тільки Мельник. Кого ще з історичних діячів перепоховають на військовому кладовищі  У середу в Україні подекуди дощі, вдень до +25°всі новини дня
Політика
Росія
12.12.2025 633

Сили оборони підпалили один з найбільших НПЗ Росії — Генштаб

Російське підприємство здатне переробляти від 15 млн тонн нафти та нафтового конденсату на рік.

bdb483469c08cc128c409716a1037c91_12.12.25_1

Підрозділи Сил оборони України уразили потужності нафтопереробного заводу «Славнефть-ЯНОС» у Ярославській області РФ. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомили 12 грудня у Генштабі ЗСУ.

Далекобійного удару було завдано по одному з найбільших російських нафтопереробних підприємств, яке постачає пальне до військових частин окупантів.

Цей НПЗ здатен переробляти від 15 млн тонн нафти та нафтового конденсату на рік.

Внаслідок завданого удару зафіксовано вибухи та потужну пожежу у районі цілі. Ступінь збитків уточнюється.

В Генштабі ЗСУ також повідомили, що з метою зниження наступального потенціалу противника, було уражено склад боєприпасів у районі села Авдіївське (колишнє Первомайське) та місця зосередження живої сили ворога у районах Мирнограда та Родинського, що на Донеччині.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у ніч проти 12 грудня безпілотники атакували НПЗ у російському місті Ярославль, що більш ніж за 700 кілометрів від державного кордону з Україною.

Оценка материала:

5.00 / 2
Сили оборони підпалили один з найбільших НПЗ Росії — Генштаб 5.00 5 2
Політика / Росія
12.12.2025 633
Еще материалы раздела «Росія»