НОВИНИ ДНЯ: "Їх добряче побили": Трамп анонсував можливу угоду з Іраном вже цього місяця  Над головою Орбана нависла "сокира" Мадяра: під ударом друзі політика та найбагатші люди Угорщини  ГУР розкрило 48 "медичних" заводів РФ, що працюють на війну  Атака на Новоросійськ спрацювала: експорт нафти з РФ впав до мінімуму за 8 місяців, - ЗМІ  Коли буде відремонтований нафтопровід "Дружба": Зеленський окреслив дедлайн  Не вистачає стажу для отримання пенсії: що робити і які є варіанти  Гроші будуть пізніше: ЄС відтермінував перший транш із 90 млрд євро для Українивсі новини дня
Політика
Світ
17.12.2025 442

Харизма замість знань: Трамп пояснив вибір Стіва Віткоффа для важливих перемовин

Стів Віткофф не мав глибоких знань про країни, з якими працював, зокрема про Росію, але був обраний через харизму та вміння укладати угоди.

a1653da0a663b99042848800fa1bc02f_17.12.25_1

Президент США Дональд Трамп заявив, що його спецпосланець Стів Віткофф не мав глибоких знань про країни, з якими йому довелося працювати, зокрема про Росію та її кордони, коли був залучений до переговорних процесів. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це Трамп заявив під час брифінгу.

За словами глави Білого дому, рішення доручити Віткоффу переговори було ухвалене не через його досвід у міжнародній політиці, а завдяки його здібностям до укладання угод та особистим якостям.

“У нього була неймовірна харизма. Він був рієлтором у Нью-Йорку. Є в мене й інші хлопці, що вміють укладати угоди, але перед угодою треба пройти справжнє пекло. Ми цього не хотіли”, — зазначив Трамп.

Нагадаємо, раніше сенатор-демократ Річард Блюменталь вважає, що представників США Стіва Віткоффа і Джареда Кушнера потрібно замінити, бо “вони, здається, упереджені щодо України”.

Оценка материала:

5.00 / 3
Харизма замість знань: Трамп пояснив вибір Стіва Віткоффа для важливих перемовин 5.00 5 3
Політика / Світ
17.12.2025 442
Еще материалы раздела «Світ»