НОВИНИ ДНЯ: Росії буде непереливки: Клімкін пояснив стратегію Трампа щодо тиску на Путіна  Тільки ці китайські знаки Зодіаку купатимуться в грошах весь 2026 рік  В Україні суттєво зростуть зарплати 2026 року: хто отримуватиме понад 80 тисяч гривень  Уперше з 2022 року: у Кремлі підтвердили чергове порушення Путіним Конституції РФ  Путін наполягає на передачі всього Донбасу Росії, - ЗМІ  Найближчим часом видобуток нафти для Росії може стати невигідним — дипломат  2000 на медичне обстеження: хто може отримати, як і де використати грошівсі новини дня
Політика
Росія
26.12.2025 177

Путін наполягає на передачі всього Донбасу Росії, - ЗМІ

Російський диктатор Володимир Путін заявив про збереження територіальних домагань на Донбас і відмову обговорювати повернення Краматорсько-Костянтинівсько-Слов'янського вузла.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на публікацію росЗМІ. Про це повідомляють Контракти.UA.

 

У четвер, 25 грудня, на передноворічному засіданні Держради РФ Путін обговорив питання внутрішні питання Росії, однак особливу увагу приділив переговорному процесу зі США та Україні за мирним планом.

За інформацією одного з російських пропагандистських видань, головною темою стали територіальні вимоги РФ до українського Донбасу.

Заяви Путіна про Донбас

За даними росЗМІ, Путін заявив, що Росія продовжує наполягати на передачі їй всієї території Донбасу, яку вона не змогла захопити під час військових дій.

При цьому, кремлівський диктатор продовжує повторювати наратив про "Донбас наш". Ба більше, прозвучала фраза про те, "питання про приналежність Краматорсько-Костянтинівсько-Слов'янського вузла не обговорюється".

Водночас диктатор не відкинув можливість часткового обміну територіями з російського боку, але не уточнив, про яку саме територію йдеться.

Переговори та управління АЕС

Путін також говорив про переговори зі США та Європою, згадуючи домовленості в Анкоріджі, і наголосив, що російська сторона готова йти на окремі поступки. Особлива увага приділялася спільному з американцями управлінню Запорізькою АЕС.

Нагадуємо, що американські сенатори засудили удари Росії по мирних містах України в різдвяний вечір, наголосивши, що атаки на Херсон, Чернігів, Харків, Одесу, Суми, Донецьку область і Кривий Ріг були спрямовані проти безневинних громадян, присутніх на святкових заходах і молитвах.

Зазначимо, що стенограми переговорів російського диктатора Володимира Путіна з колишнім президентом США Джорджем Бушем, опубліковані в мережі, свідчать, що ще у 2001 і 2008 роках глава Кремля ясно висловлював неприйняття можливого вступу України до НАТО й окреслював інші спірні питання, демонструючи свої довгострокові позиції щодо регіональної безпеки.

Оценка материала:

5.00 / 2
Путін наполягає на передачі всього Донбасу Росії, - ЗМІ 5.00 5 2
Політика / Росія
26.12.2025 177
Еще материалы раздела «Росія»