НОВИНИ ДНЯ: Три знаки Зодіаку ось-ось зірвуть джекпот і змінять життя  Туск описав "план мрії" Путіна: є 5 пунктів  Кешбек у розмірі 5–15% нараховується за умови безготівкової оплати на АЗС.  Таропрогноз на квітень 2026 року — місяць внутрішньої зрілості та шансів, які не можна втратити  Чи зростатимуть ціни на продукти в Україні — прогноз експерта  Рожева повня 2 квітня: що категорично не можна робити цього дня і як використати її силу  "Догосподарювались": найбільша мережа супермаркетів РФ вперше за 20 років стала збитковоювсі новини дня
Політика
Україна
02.01.2026 333

Зеленський анонсував зустріч начальників Генштабів щодо України: що обговорюватимуть

Наступного тижня відбудеться зустріч начальників Генштабів. Головною темою стануть гарантії безпеки для України.

_zelenskiy__gettyimages_2246437815__2__f1ac9bf26cb7eab25360a193eeaa2986_650x410_02.01.26

Про це пише РБК-Україна з посиланням на вечірнє звернення президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляють Контракти.UA.

Зустріч радників із нацбезпеки

За словами Зеленського, 3 січня в Україні відбудеться зустріч радників із нацбезпеки. Це перша буде така зустріч в Україні. 15 європейських країн підтвердили, що візьмуть участь. США будуть представлені в онлайн-форматі, також приєднаються представники європейських структур і НАТО.

Зустріч начальників Генштабів

Уже 5 січня відбудеться зустріч начальників Генштабів.

"Головне - це гарантії безпеки для України. Політично майже все готово, і важливо опрацювати кожну деталь, як гарантії працюватимуть у небі, на землі та на морі, якщо нам вдасться закінчити війну. А саме це - ключова мета для всіх нормальних людей", - уточнив президент.

Зустріч на рівні лідерів

Зеленський додав, що 6 січня очікується зустріч на рівні лідерів країн "коаліції рішучих".

"Ми готуємося зараз, щоб зустріч була продуктивною, і щоб підтримки побільшало, і щоб щодо гарантій і мирної угоди політичної впевненості побільшало", - сказав глава держави.

Візит Умєрова до Туреччини

Також президент нагадав, що секретар РНБО України Рустем Умєров перебуває з візитом у Туреччині. У нього вже було кілька зустрічей із турецькими чиновниками.

"Ми дуже намагаємося в новому році відновити обміни, саме це ключова тема в розмові з Туреччиною. Нам потрібне це сприяння, щоб повертати наших українців додому з російського полону. Минулого року обміни були активними, до кінця року, на жаль, загальмували, потрібно тепер відновити", - сказав Зеленський.

Готовність гарантій безпеки

Нагадаємо, ще 1 грудня президент Франції Еммануель Макрон заявив, що "коаліція рішучих" завершила роботу над гарантіями безпеки для України.

При цьому після нещодавньої зустрічі з президентом США Дональдом Трампом президент України Володимир Зеленський зазначив, що гарантії безпеки узгоджені "на всі сто".

Оценка материала:

5.00 / 2
Зеленський анонсував зустріч начальників Генштабів щодо України: що обговорюватимуть 5.00 5 2
Політика / Україна
02.01.2026 333
Еще материалы раздела «Україна»