НОВИНИ ДНЯ: Сніг, туман і ожеледиця: де в Україні погода 7 січня буде небезпечна  Три знаки Зодіаку скоро перестануть битися за гроші і казково озолотяться: хто вони  Податок на нерухомість зросте: скільки доведеться заплатити 2026 року  Як США керуватимуть Венесуелою: Гегсет розкрив деталі плану Трампа  "Я не в захваті від Путіна, він вбиває забагато людей": Трамп про війну проти України  Доля України у 2026 році визначить міжнародний порядок - The Washington Post  НАТО зазнає важчих втрат, ніж Україна, у разі війни: експерт назвав головну причинувсі новини дня
Політика
Україна
05.01.2026 367

Кремль вимагає втретє "захопити" Куп’янськ: який дедлайн у окупантів

Росіяни намагаються прорватись в місто, але успіху не мають.

07a09b1393a7145149bc94fca429d0fa_05.01.26_1

Російські окупанти знову отримали завдання взяти під свій контроль місто Куп’янськ на Харківщині, про захоплення якого воєначальники держави-агресорки вже двічі доповідали президенту РФ Володимиру Путіну. Пише ТСН. Про це повідомляють Контракти.UA.

Про це повідомив начальник управління комунікацій Угрупування об’єднаних сил Віктор Трегубов в коментарі РБК-Україна.

За його словами, військово-політичне керівництво РФ вимагає захопити місто до лютого.

Трегубов зазначив, що росіяни намагаються прорватись в місто, але успіху не мають. При цьому інтенсивний тиск з боку росіян триває в районі лівобережжя.

«Північніше Купʼянська в них не виходить прорватись, спроби інфільтрації зриваються», — зазначив він.

Трегубов додав, що в місті перебувають в оточенні кілька десятків російських військових. Радіоперехоплення фіксують близько 30 окупантів.

Нагадаємо, напередодні Віктор Трегубов повідомив, що у Куп’янську добігає кінця операція із зачищення міста від російських військових, яка розпочалася восени.

Оценка материала:

5.00 / 2
Кремль вимагає втретє "захопити" Куп’янськ: який дедлайн у окупантів 5.00 5 2
Політика / Україна
05.01.2026 367
Еще материалы раздела «Україна»