НОВИНИ ДНЯ: "Я сумніваюся, чи прийдуть вони на допомогу": Трамп висловив свої страхи щодо НАТО  Потепління вже близько: синоптик назвала дату повернення "плюсів"  Україна має скасувати субсидії на світло, тепло і змінити податки — очільниця МВФ  Вибори в Україні: названо найперспективніший сценарій  Макрон після "зливу" листування Трампом: я відповідаю за кожне своє слово  Росіяни атакували Україну "недоробленою" ракетою: у ВМС розкрили її слабкі сторони  Федоров і Пісторіус обговорили постачання Україні ракет для Patriot і IRIS-Tвсі новини дня
Політика
Україна
21.01.2026 146

Україна отримає нові пакети енергетичної допомоги від 4 країн, - Свириденко

Ще чотири країни нададуть Україні пакети енергетичної допомоги. Зокрема, до них увійдуть генератори.

_facebook_com_kabminua__4894dc2a7bab106d5cdaf6190ae2e2c1_650x410_21.01.26

Про це пише РБК-Україна з посиланням на прем'єр-міністра України Юлія Свириденко в Telegram. Про це повідомляють Контракти.UA.

 

За словами Свириденка, найближчими днями в Україну прибудуть чергові вантажі від Азербайджану, Словаччини та Чехії, до яких увійшли:

  • генератори;
  • трансформатори;
  • кабелі;
  • медичне обладнання;
  • інша гуманітарна допомога.

При цьому Ірландія наступного тижня спрямує до Фонду підтримки енергетики України 25 млн євро.

"Ми дякуємо всім нашим партнерам за постійну підтримку і вже надану допомогу: внески до Фонду підтримки енергетики України та резервне енергетичне обладнання", - зазначила Свириденко.

Вона додала, що всю допомогу спрямовують на відновлення тепла і світла в оселях українців та відновлення енергетичних об'єктів після надскладних обстрілів росіян.

Енергетична допомога Україні

Нагадаємо, вчора, 19 січня, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив про те, що Україна вже отримала енергетичну допомогу від 17 країн.

Зокрема, Україні передавали генератори, мобільні котельні, промислові бойлери та станції безперебійного живлення для забезпечення роботи критичної та соціальної інфраструктури.

При цьому окремі партнери зосередилися на фінансовій підтримці енергетичного сектору України.

Варто зауважити, що в Україні виникла вкрай складна ситуація з електропостачанням після серії російських ударів. Окупанти пошкодили як об'єкти генерації, так і об'єкти розподілу електроенергії. Найскладніша ситуація спостерігається в Києві та ще кількох областях.

Оценка материала:

5.00 / 2
Україна отримає нові пакети енергетичної допомоги від 4 країн, - Свириденко 5.00 5 2
Політика / Україна
21.01.2026 146
Еще материалы раздела «Україна»