НОВИНИ ДНЯ: Гороскоп на 22 липня: Скорпіонам - прояснення, Овнам - несподівана новина  Не мийте дзеркала засобом для скла: ось як ця помилка повільно їх руйнує  Кому холодно — зачекайте: Діденко назвала дату, коли Україну знову накриє шалена спека  Скільки коштує вийти з буса і приміщення ТЦК: Лубінець назвав шокувальні суми  У Баку відбулася таємна зустріч щодо війни в Україні: деталі від глави Азербайджану  Місячний гороскоп: що можна і чого не можна робити 22 липня  Спека замість прохолоди? Що буде з погодою в Україні 22 липня і коли все змінитьсявсі новини дня
Політика
Світ
29.01.2026 563

У Путіна відреагували на чутки про "енергетичне перемир'я" з Україною

Прессекретар російського диктатора Дмитро Пєсков відмовився коментувати повідомлення про нібито досягнуте енергетичне перемир'я між Україною та РФ.

_gettyimages_1230179541_dbd3c50b594f31695c8a98c0bdb15b68_650x410_29.01.26

Про це пише РБК-Україна з посиланням на росЗМІ. Про це повідомляють Контракти.UA.

"Ні, я не можу поки це коментувати", - сказав Пєсков у відповідь на запитання щодо можливих домовленостей про відмову від ударів по об'єктах енергетичної інфраструктури.

Він наголосив, що наразі Кремль не має інформації, яку міг би підтвердити публічно.

Що передувало

Сьогодні, 29 січня, в інтернеті, зокрема у російських пабліках, поширили інформацію про те, що РФ нібито заборонили завдавати удари по енергетичній інфраструктурі України. Згодом з'явилися заяви про те, що така ж заборона діє і на удари по території РФ.

Фото: допис у російському пабліку (скріншот)

"Схоже, енергетичне перемир'я діє з обох сторін. Подивимося, як будуть виконувати", - заявив засновник підрозділу "Kraken" Костянтин Немічев.

Водночас в українських Telegram-каналах повідомили, що остаточного рішення щодо припинення ударів по енергетиці між країнами наразі немає. З цієї причини всіх українців закликали бути пильними.

Нагадаємо, Financial Times нещодавно писало, що Україна та США готуються запропонувати країні-агресорці енергетичне перемир'я під час наступного раунду мирних переговорів в Абу-Дабі.

Видання зазначило, що йдеться про пропозицію, за якою Москва припинить удари по українських енергетичних об'єктах, в Київ припинить атаки на російські НПЗ і танкери "тіньового флоту".

Оценка материала:

5.00 / 2
У Путіна відреагували на чутки про "енергетичне перемир'я" з Україною 5.00 5 2
Політика / Світ
29.01.2026 563
Еще материалы раздела «Світ»